Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Do czego służą kulki gejszy i jak ich używać?

15.09.2022 14:28 | 0 komentarzy | 473 odsłony | red

Materiał promocyjny

Gadżety erotyczne przestają być tematem tabu. Coraz więcej osób decyduje się na zakup takich akcesoriów. Gadżety intymne służą zarówno singlom w pozyskiwaniu przyjemności, jak i stanowią doskonałe urozmaicenie życia seksualnego osób w związku. Istnieją także gadżety erotyczne, które znacząco wpływają na komfort życia oraz doznania seksualne. Do takich właśnie akcesoriów należą kulki gejszy.
0
Do czego służą kulki gejszy i jak ich używać?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Czym są kulki gejszy?

Kulki gejszy to gadżet erotyczny znany już od IV wieku. Już wtedy były one używane przez ówczesne gejsze w celu ćwiczeń mięśni kegla, by mogły one sprawnie doprowadzić mężczyznę do osiągnięcia przyjemności. Klasyczne kulki gejszy to dwie połączone ze sobą kulki. We wnętrzu każdej z nich, znajdują się znacznie mniejsze kulki o większej masie. To właśnie one, podczas obijania się o ścianki w środku większych kulek, wytwarzają drgania.

Gdy kulki gejszy umieszczone są wewnątrz pochwy, drgania wywoływane przez wprawione w ruch małe kulki, powodują mimowolne zaciskanie się mięśni kegla. Aby jednak kulki zostały wprawione w drgania, kobieta nosząca w sobie kulki gejszy powinna pozostawać stale w delikatnym ruchu. Dlatego też rekomenduje się używanie tego gadżetu podczas codziennych zajęć domowych lub spaceru.

Do czego służą kulki gejszy?

Gadżet intymny, jakim są kulki gejszy, ma kilka zastosowań. Ogólną i pierwotną ich funkcją jest ćwiczenie mięśni dna miednicy. Mięśnie te mają wpływ na wiele istotnych aspektów życia kobiety. Oddziaływają one między innymi na kontrolowanie pęcherza i podtrzymywanie miednicy. Odpowiednio wzmocnione mięśnie kegla mogą także wzmacniać doznania seksualne obydwu partnerów. Wraz ze starzeniem się organizmu, mięśnie dna miednicy osłabiają się. Regularne stosowanie kulek gejszy pozwoli na utrzymanie ich w dobrej kondycji na dłużej. Używanie kulek gejszy rekomendowane jest przez ginekologów oraz urologów.

Jak używać kulek gejszy?

Rozpoczynając swoją przygodę z kulkami gejszy, stajemy przed wyborem najodpowiedniejszego modelu. Profesjonalne kulki gejszy kupisz tutaj Klik. Sklep intymny to sklep dla każdego, w którym można znaleźć świetne modele w korzystnych cenach. Dla osób początkujących, z tyłozgięciem macicy lub dla kobiet o drobnej budowie ciała zalecane są kulki pojedyncze. Dla pozostałych kobiet odpowiednie będą klasyczne kulki podwójne. Kulki gejszy to gadżet erotyczny, należy więc szczególnie dbać o higienę ich użytkowania. Przed pierwszym oraz przed każdym kolejnym ich zastosowaniem, należy je dokładnie umyć. Można to zrobić przy użyciu wody z mydłem, choć zdecydowanie lepszą opcją są dedykowane preparaty dla gadżetów erotycznych.

Gdy kulki gejszy są odpowiednio przygotowane, należy umieścić je we wnętrzu pochwy. W tym celu można wspomóc się lubrykantem, aby cały proces przebiegł jeszcze przyjemniej. Po umieszczeniu kulek wewnątrz pochwy, można przejść do wykonywania codziennych zajęć. Trzeba jednak pamiętać, że aby kulki spełniały swoją funkcję, należy się stale poruszać. To ruch wprowadza kuleczki w drgania i powoduje zaciskanie się mięśni kegla. „Ćwiczenie” z kulkami gejszy może trwać, w zależności od chęci i predyspozycji, od 15 minut do nawet 3 godzin. Aby treningi przyniosły efekty, należy wykonywać je regularnie.

Załącznik:
adobestock_278600684.jpeg

Kiedy nie powinno się stosować kulek gejszy?

Regularne stosowanie kulek gejszy może mieć znaczący wpływ na poprawę komfortu życia wielu kobiet. Są jednak sytuacje, w których stosowanie kulek nie jest wskazane. Kulek gejszy nie powinny używać kobiety ciężarne. Podczas ciąży mięśnie kegla są obciążone poprzez płód, nie powinno się ich dodatkowo przeciążać poprzez wykonywanie ćwiczeń z kulkami. Od stosowania kulek gejszy należy powstrzymać się także podczas połogu, zaraz po urodzeniu dziecka. Ewentualne ich używanie w tym czasie, powinno zostać skonsultowane z lekarzem.

Materiał promocyjny