Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

TRZEBINIA. Kibice w Lidlu. Czy któryś nie zapłacił?

09.11.2010 14:53 | 4 komentarze | 7 169 odsłon | red
Czy kibice Beskidu Andrychów mogli zabrać jakieś towary z marketu Lidl przy ul. Kościuszki? Asp. sztab. Robert Matyasik z chrzanowskiej KPP poinformował we wtorek, że policjanci czekają na oficjalne zawiadomienie od kierownictwa firmy.
4
TRZEBINIA. Kibice w Lidlu. Czy któryś nie zapłacił?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Czy kibice Beskidu Andrychów mogli zabrać jakieś towary z marketu Lidl przy ul. Kościuszki? Asp. sztab. Robert Matyasik z chrzanowskiej KPP poinformował we wtorek, że policjanci czekają na oficjalne zawiadomienie od kierownictwa firmy.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 6 listopada, około godz. 16. Dlaczego policja nie powiadomiła o tym od razu?
- Do tej pory tak naprawdę nie wiadomo, czy doszło, czy nie doszło do przestępstwa – mówi asp. sztab. Robert Matyasik, rzecznik KPP w Chrzanowie.

Wiadomo natomiast, że w sobotę rozegrano w Wolbromiu mecz pomiędzy Przebojem Wolbrom a Beskidem Andrychów. Kibice Beskidu Andrychów wracali kilkoma pojazdami, m.in. busami. W sumie kilkadziesiąt osób. Na terenie powiatu chrzanowskiego byli konwojowani przez naszych policjantów. Poprosili o zatrzymanie się przy trzebińskim Lidlu.

- Część poszła robić zakupy, część została na zewnątrz. Funkcjonariusze nie wchodzili do sklepu, bo przecież w Lidlu jest ochrona – przypomina asp. sztab. Matyasik.

Relacjonuje, że gdy kibice przygotowywali się do odjazdu, pracownik ochrony podszedł do policjanta i powiedział, że mogło dojść do kradzieży.
- Była ponoć mowa o alkoholu. Czy to prawda, okaże się po przejrzeniu zapisu monitoringu – mówi Robert Matyasik.

Komenda Powiatowa Policji w Chrzanowie czeka teraz na ewentualne złożenie przez Lidl zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.
(ŁD)