Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

MUZYKA. Sebastian Steć z Krzeszowic z grupą Hatbreakers w finale X Factor

09.05.2014 18:41 | 0 komentarzy | 5 909 odsłon | red
Zespół zagra na żywo w finale programu X Factor w TVN. W sobotę o godz. 20 możecie zobaczyć muzyków w akcji, posłuchać ich i na nich zagłosować.
0
MUZYKA. Sebastian Steć z Krzeszowic z grupą Hatbreakers w finale X Factor
Zespół Hatbreakers: Andrzej Pudlik, Michał Sarapata, Paweł Bergel, Mateusz Sarapata i Sebastian Steć. Fot.: FremantleMedia TVN, Grzegorz Press
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zespół zagra na żywo w finale programu X Factor w TVN. W sobotę o godz. 20 możecie zobaczyć muzyków w akcji, posłuchać ich i na nich zagłosować.

Hatbreakers tworzą muzycy z Małopolski: Paweł Bergel i Andrzej Pudlik reprezentujący Dobczyce, Sebastian Steć z Krzeszowic oraz bracia Mateusz i Michał Sarapata ze Stanisława Dolnego.

- Emocje są naprawdę ogromne – przyznaje Anna Steć, żona Sebastiana.

Od kilku tygodni można oglądać ich występy w IV edycji X FACTOR (TVN). Walczą o zwycięstwo – 100 tys. zł. Żeby wygrać, muszą zdobyć nie tylko uznanie jurorów (Kuba Wojewódzki, Tatiana Okupnik, Ewa Farna, Czesław Mozil), ale przede wszystkim widzów. To oni, głosując za pomocą smsów, decydują ostatecznie o tym, kto zostanie zwycięzcą.

 

Żeby zagłosować na Hatbreakers, należy wysłać sms o treści 5 pod nr 7322. Głosować już trwa. Liczba głosów zebranych w ciągu ostatniego tygodnia może wzmocnić ich pozycję w najbliższym odcinku.
(e)

Aktualizacja 9.05.2014, 21.17