Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

12.01.2022 18:00 | 0 komentarzy | 2 136 odsłony | red
Sprawdź swój horoskop na najbliższe dni.
0
Twój "Przełomowy" horoskop
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Horoskop od 12 do 18 stycznia

Baran

Księżyc i Mars sprawią, że tydzień będzie emocjonujący, bogaty w nagłe zmiany akcji. Ze Strzelcem i Bliźniętami na pewno nie będziesz się nudził, unikaj dyskusji z Wodnikiem. Odwiedziny rodzeństwa lub długie telefoniczne rozmowy z nimi są teraz bardzo prawdopodobne. Podpowiesz im co robić w ważnej dla nich sprawie, bardzo często okażesz się "ostatnią deską ratunku". W pracy zostaniesz doceniony.

Byk

Wszystko co związane jest z handlem, liczeniem pieniędzy oraz nieruchomościami będzie przynosić Ci niezłe dochody i w tych obszarach wiele się będzie działo. Merkury w dynamicznej relacji z Uranem przyniesie Ci niezwykłe zbiegi okoliczności i przyspieszenie realizacji celów. Największym Twoim wrogiem jesteś Ty sam i skłonność do wygody, ale jeśli wykażesz się pracowitością masz duże szanse na sukces. Na wielu z Was czeka awans, a niektórzy zostaną rodzicami. W weekend poznasz kogoś nowego.

Bliźnięta

Tydzień, w którym może nastąpić przełom w Waszym życiu. Niektórzy z Was odczują zmianę w życiu uczuciowym - zakochacie się lub usłyszycie propozycję, od której Wasze serce zacznie mocniej bić. Inne z Was poczują, że zmienia się ich kariera, kierunek rozwoju. Zwykle niewiele będziecie miały do powiedzenia, to los ześle określone okoliczności. Im szybciej przystosujecie się do nowej sytuacji tym lepiej. W weekend odpocznijcie zwiedzając ciekawe miejsca w okolicy.

Rak

Niezły czas na dokończenie zaległych spraw, zwłaszcza tych związanych z Twoim zdrowiem, doskonały na poznawanie nowych ludzi. Rozmowa z szefem zapowiada się dobrze, jeśli to kobieta - one Ci teraz sprzyjają, a gdy to mężczyzna przymknij oko na to co mówi, bo nie będzie z Tobą szczery. W każdym przypadku wykaż się profesjonalizmem i znajomością spraw firmy, to pomoże Ci poprawić swój wizerunek. Jeśli masz na oku nową pracę nie obawiaj się zmiany.

Lew

Merkury w opozycji do Twojego znaku przyniesie Ci ciętość języka i żywe dyskusje z bliskimi. Niektórzy z Was przymierzają się do wprowadzenia zmian w swoim życiu uczuciowym lub rozwijania swojego hobby. To dobry tydzień by wreszcie zrobić pierwszy krok. W małżeństwach pojawi się dla jednego z Was możliwość zarabiania poprzez wyjazdy. To również intensywny czas dla nauczycieli, wykładowców i dziennikarzy. W kontaktach z nieznajomymi wykorzystuj swoją wiedzę i aurę oryginalności jaką teraz emanujesz.

Panna

Bardzo dobra planetarna aura w tym tygodniu sprzyja Ci w każdej sferze życia, a Pluton podpowiada by wyjść naprzeciw przeciwnościom i zacząć aktywnie szukać wyjścia z sytuacji, która wydaje się być patowa. Gdy wykonasz pierwszy krok poczujesz jego wsparcie - pojawią się nagle wpływowe osoby, które zechcą Ci pomóc. Rozszerzaj swoje znajomości, poznawaj to co do tej pory było dla Ciebie nowe, a czego zawsze chciałaś doświadczyć. W tym tygodniu Twoja pomoc będzie dla kogoś bardzo ważna.

Waga

Chętnie poszukasz samotności, chwili czasu przeznaczonego jedynie dla Ciebie. Niektóre z Was zostaną dłużej w pracy, inne poświęcą wolny czas na rozwijanie swojego hobby. Wenus stojąca w kwadraturze do Twojego znaku ujawni tendencję do niezależności, która będzie w Tobie teraz dość silna. Jeśli wykażesz się zmysłem organizacyjnym i praktycyzmem w pracy możesz teraz zdobyć to o czym marzyłaś od dawna. W sobotę prezent kupiony samej sobie wprawi Cię w doskonały nastrój.

Skorpion

Silny żywioł Ziemi i koniunkcja Słońca z Plutonem sprzyjają załatwianiu spraw służbowych i urzędowych. Pojawi się konieczność wyjaśniania, przegadania problemów i zmiany sposobu działania. Niektórzy z Was podejmą się zrealizowania długofalowego projektu, który będzie wymagał pracowitości i wytrwałości czyli cech, których Tobie nigdy nie brakowało. Wykorzystuj dobry czas na działanie, a przede wszystkim bądź sobą, a będziesz zadowolony z owoców swojej pracy. Weekend będzie gorący i zaskakujący.

Strzelec

Za sprawą Marsa w Twoim znaku i jego opozycji nie tylko masz doskonały czas na swój rozwój i realizowanie swoich planów, ale możesz także spodziewać się pomocy i życzliwości ze strony kobiet. W pracy nie będziesz narzekać na nadmiar obowiązków, bo tryskać będziesz optymizmem. Spodziewaj się kontaktów z kimś bliskim mieszającym poza granicami kraju, możliwe, że ktoś wesprze Cię finansowo lub obieca pomoc przy szukaniu pracy, jeśli zdecydujesz się na wyjazd z Polski. Wiele satysfakcji przyniesie Ci weekend i romantyczne randki.

Koziorożec

W ciągu najbliższego miesiąca zwróć uwagę na swoje zdrowie, podejmij wysiłek by zmienić nawyki, które są dla Ciebie szkodliwe. Mars w znaku Strzelca obdarzy Cię potrzebną do tego energią, a Saturn w znaku Wodnika pokaże, że masz wokół siebie ludzi, którzy będą kibicować Twoim działaniom. Pod koniec tygodnia sprzyjać Ci będą kobiety, niewykluczona randka lub spotkanie odświeżające przyjaźń.

Wodnik

Słońce i Pluton blisko Twojego znaku sprzyjają sprawom spadkowych oraz związanym z rodziną - wszystko zależy od Twoich intencji: albo podejmiesz się określonej odpowiedzialności albo świadomie zrezygnujesz z niej. Duża zdolność regeneracji pomoże Ci w pracy - spodziewaj się nadzwyczajnych wyników, a doskonała intuicja uchroni Cię przed błędami. Pod koniec tygodnia, jeśli ktoś zaprosi Cię do siebie, zachęci do wyjazdu, skorzystaj i przyjmuj zaproszenie. Będziesz zadowolony.

Ryby

Tydzień, w którym dobrze jest zadbać o swoją rodzinę i atmosferę w domu. Wiele z Was zajmie się teraz naprawianiem swojego małżeństwa. Drobne upominki, czułość, a przede wszystkim wyznania miłości pomogą osiągnąć wymarzony stan. Nie zapominajcie o potrzebach najbliższej osoby. Nie oglądajcie się za siebie, nie wracajcie do tego co już minęło ani też nie słuchajcie głosów doradców. W weekend wspólne spędzanie czasu oderwie Was od pracy, której znów jest nieco więcej.

Anna Kępka
Facebook: Wróżka Anna Mistrz Reiki