Nie masz konta? Zarejestruj się

Powiat chrzanowski

Zostań sędzią piłkarskim. To propozycja dla kobiet i mężczyzn

06.01.2022 17:00 | 0 komentarzy | 4 074 odsłony | Michał Koryczan
W styczniu rozpoczyna się kurs na piłkarskich arbitrów, organizowany przez Kolegium Sędziów Chrzanów. Chętni, aby się zapisać wciąż mogą to zrobić.
0
Zostań sędzią piłkarskim. To propozycja dla kobiet i mężczyzn
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Spotkanie organizacyjne rozpocznie się 28 stycznia, o godz. 17.30. Jego miejsce i forma, podobnie jak i późniejszych zostanie ustalona w późniejszym czasie.

Pod uwagę brana jest forma tradycyjna (zajęcia stacjonarne w siedzibie PPN Chrzanów), zdalna (w trybie on line), bądź hybrydowa (mieszana, czyli połączenie zajęć stacjonarnych oraz on line).

Osoby zainteresowane udziałem w kursie mogą się zapisywać do poniedziałku, 24 stycznia mailowo na adres ks.chrzanow@wp.pl lub telefonicznie u przewodniczącego KS Chrzanów Michała Gębali (tel. 500 502 042).

- W trakcie kursu kandydaci na sędziów będą uczestniczyć w zajęciach teoretycznych, praktycznych, rozwiązywać próbne testy oraz analizować klipy szkoleniowe. Kurs będzie realizowany w kilku spotkaniach w zależności od liczby kandydatów. Wiosną 2022 roku kandydaci przystąpią do egzaminu teoretycznego oraz kondycyjnego. Po ich pozytywnym zaliczeniu na nowi arbitrzy już w rundzie wiosennej 2022 roku będą mogli wybiec na murawę - mówi Michał Gębala.

W kursie, który jest bezpłatny mogą uczestniczyć osoby (panie i panowie), które ukończyły 16 lat.. Jak podają organizatorzy, wymagane jest niekaralność oraz minimum średnie wykształcenie lub kontynuowanie nauki w szkole średniej. Zawodnicy czynnie uprawiający piłkę nożną również mogą uczestniczyć w kursie. Mile widziane kobiety.

Kolegium Sędziów Chrzanów zrzesza obecnie około 40 licencjonowanych arbitrów. Czterech z nich, czyli Marek Kulczyk, Łukasz Łabuzek, Dawid Malczyk i Sławomir Nachel prowadzą spotkania w czwartej lidze.

 

Przeczytaj również:

Kto z urzędników ma wolne w długi, styczniowy weekend?

Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy w Chrzanowie

Poznaliśmy podział pieniędzy na sport w gminie Krzeszowice. Zobacz, kto ile dostał

Wandal uszkodził samochód na Trzebińskiej w Chrzanowie

Decyzja radnych z Alwerni oburzyła ich sąsiadów z Babic

Pieniądze na sport w gminie Chrzanów podzielone. Sprawdź, kto ile dostał