Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Rozpoczęły się zapisy na ferie zimowe w mieście

30.12.2021 16:00 | 0 komentarzy | 2 004 odsłony | Natalia Feluś
Trzy chrzanowskie instytucje kultury: MOKSiR, Miejska Biblioteka Publiczna i Muzeum od 17 do 28 stycznia organizują dla dzieci i młodzieży zajęcia w ferie zimowe. Dziś zaczęły się zapisy.
0
Rozpoczęły się zapisy na ferie zimowe w mieście
Kulturalne ferie w mieście. Fot. MOKSiR
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Tegoroczna propozycja dla uczniów obejmuje warsztaty i spotkania, które będą się odbywać stacjonarnie (liczba miejsc ograniczona) lub zdalnie. Na miejscu, w poszczególnych placówkach planowane są warsztaty kreatywne, historyczne, plastyczne, etnograniczne, programowania, literackie oraz - na zakończenie ferii - quest biblioteczny - w ramach obchodów roku Marii Konopnickiej.

Online będą prowadzone zajęcia na temat bezpieczeństwa w sieci oraz - dla młodzieży - projektowania graficznego. Linki do rejestracji oraz szczegółowy program dostępne są na stronie: https://www.moksir.chrzanow.pl/wydarzenie/kulturalne-ferie-w-miescie-2022/. Wszystko przeplatane jest seansami kinowymi prezentującymi cztery różne filmy.

Zajęcia są bezpłatne (obowiązują zapisy w danej instytucji lub na jej stronie) poza seansami filmowymi, na które bilety można kupić w kasie kina lub na stronie MOKSiR.