Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

iPad mini 6 - mała rzecz a cieszy

06.10.2021 17:06 | 0 komentarzy | 446 odsłon | red

Materiał promocyjny

Produkty firmy Apple cieszą się nad Wisłą niesłabnącą popularnością od wielu lat. Chętnie sięgamy więc po iPhone'y, iPady czy też komputery iMac. Nie są to oczywiście produkty tanie, ale ich wysoka jakość, solidne wykonanie oraz wysoka bezawaryjność są warte takiego wydatku. Jednym z produktów, na które z pewnością powinni zwrócić uwagę ci z nas, którzy preferują niewielkie iPady, jest iPad mini 6. Warto przyjrzeć się mu z bliska, bo być może jest to zakup, który ułatwi nam nasze codzienne życie.
0
iPad mini 6 - mała rzecz a cieszy
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Nowy iPad mini 6 - zakup, na który Cię stać

Jeśli więc w polu naszych zainteresowań leży produkt z rodziny iPad mini, to dobrym rozwiązaniem może być tutaj sięgnięcie po najnowszą propozycję, jaką jest iPad mini 6. Został on oficjalnie zaprezentowany w 2021 roku, a jego cena podstawowa wynosi obecnie 2599 złotych. Nowy iPad mini 6 został wyposażony w ekran o przekątnej osiem i trzy dziesiąte cala. Oznacza to, że iPad mini 6 posiada największą przekątną ze wszystkich iPadów mini. W przypadku tego iPada mini dokonano także odświeżenia wyglądu, dzięki czemu iPad mini 6 prezentuje się o wiele nowocześniej niż jego poprzednik. Z nowinek technicznych warto też tutaj wspomnieć, że Touch ID został przeniesiony został przeniesiony na boczny przycisk wybudzania urządzenia, tak jak ma to miejsce u iPada Air. Pomimo zastosowania większego ekranu jest on mniejszy o jeden centymetr niż jego poprzednik. Power button w iPadzie mini działa bez zarzutu, a większy ekran Liquid Retina Display daje nam lepszy komfort pracy.

 

Inwestycja w iPada mini 6 ma sens

iPad mini 6 może więc się stać o wiele tańszą alternatywą dla iPada Pro. iPad mini 6, którego producentem jest firma Apple występuje w sprzedaży w czterech kolorach: różowym, księżycowym, gwiezdnoszarym oraz fioletowym. Jeśli więc szukamy niewielkiego tabletu o dużych możliwościach, to najnowsza propozycja firmy Apple będzie czymś, nad czym warto się zastanowić. W wyższym wariancie iPada mini 6 możemy nabyć nieco droższy iPad, który będzie posiadał aż 256 gigabajtów pamięci. iPad mini 6 w wersji podstawowej ma sześćdziesiąt cztery gigabajty pamięci. Te i inne produkty marki Apple, na których będziemy mogli wydajnie pracować, czy też korzystać z Internetu, itp., z pewnością nabędziemy w dobrych cenach na stronie sprzedażowej: www.lantre.pl. Można tam także znaleźć zakładkę "outlet", w której nabędziemy nowoczesny oraz w pełni sprawny sprzęt od firmy Apple w niższych cenach. Z pewnością warto się zapoznać z ofertą Apple - to będzie dobra decyzja.

Materiał promocyjny