Trener Korony Mętków chwalił swoich zawodników za zwycięstwo z Lgotą mimo słabszych momentów (WIDEO, ZDJĘCIA)

12.09.2021 20:11 | 0 komentarzy | 4 082 odsłony | Marek Oratowski
W niedzielę dużo goli padło na boiskach w Bolęcinie, Zabierzowie, Mętkowie i Ostrężnicy. Piłkarze Mętkowa mieli okresy przestoju, ale zaliczyli efektową wygraną z Lgotą.

Korona Mętków - Korona Lgota 5-1

Bramki: Piotr Likus (2 i 10), Rafał Bulek (55 i 66), Bartosz Michałek (90+1)- Kamil Babecki (23)

Mętków: Szelichiewicz - Bulek, Szklarski (65. Majka), Cudak, Piegzik (79. Rusek), Likus (55. Michałek), Fiba, Pieczonka, Wojtaczka, Paliwoda (75. Handzlik), Bochenek (46. Lelito)

Lgota: Stryczek - Gądek, Ostrzywilk, Pałka, Nowakowski, Kalemba, Sz. Lasoń (75. Szwagierczak), G. Lasoń (70. Szczepara), Pajestka (80. Kasprzyk), Babecki, Jeleń (58. Celi)

Piłkarze Mętkowa byli skuteczniejsi i grali bardziej pomysłowo. Jednak w pierwszej połowie po indywidualnej akcji Kamila Babeckiego, który minął dwóch rywali, goście przegrywali już tylko 1-2. Mogli wyrównać, ale bramkarz Mętkowa obronił karnego wykonywanego przez Kamila Babeckiego.

W drugiej połowie Artur Stryczek broniący bramki przyjezdnych skapitulował jeszcze trzy razy po zespołowych akcjach miejscowych, którzy zdobyli pierwsze trzy punkty. Lgota ma na razie na koncie dwie przegrane i zamyka tabelę.

Obejrzyjcie zdjęcia i wideo z tego meczu.

Zryw Brodła - KS Nadwiślanka Okleśna 3-1
Jutrzenka Ostrężnica - Tempo Płaza 1-5