Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Wynajmij jacht w Grecji i wypłyń w nieznane!

09.09.2021 15:35 | 0 komentarzy | 883 odsłony | red

Materiał promocyjny

Do spędzenia wakacji na wyspach greckich nie trzeba przekonywać nikogo. Czekają na was niebieskie dachy Santorini, niesamowite plaże Krety, spokój Kefaloni oraz odrobina historii na wyspie Lesbos. Jak podróżować, aby zobaczyć najwięcej? Odpowiedzią na to pytanie jest czarter jachtów w Grecji. Morze Jońskie sprzyja początkującym żeglarzom, a także doceniają je doświadczeni żeglarze. Jest spokojne i urokliwe. Pełne uroczych portów i głębokich kotwicowisk. Grecja czarter jachtów oferuje niemal na każdej wyspie. Bazy czarterowe czekają na was na wszystkich siedmiu archipelagach. Wymarzony jacht wypożycza się sprawnie i łatwo. Rejs można rozpocząć na przykład od Wysp Jońskich, Sporady lub Cyklady. Piękne krajobrazy czekają, to od was zależy, gdzie rozpoczniecie swoją przygodę. Niezapomniany urlop jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy zakupić bilet lotniczy last minute do Grecji, wyszukać jacht i w swoim tempie poznawać wyspy jońskie.
0
Wynajmij jacht w Grecji i wypłyń w nieznane!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Czarter jachtu - wymarzony rejs kok po kroku

Grecja położona jest w południowo-wschodniej części Europy. To prawdziwy raj dla żeglarzy, którzy dopiero zaczynają, a także dla tych, którzy mogą pochwalić się dużym, doświadczeniem żeglarskim. Wyspy greckie określane są mianem klejnotów osadzonych w morzu. Czarter jachtów w Grecji to świetny sposób na aktywne podróżowanie i niezapomniane wrażenia będące na wyciągnięcie ręki. Aby dokonać czarteru jachtów, pływających po morzu Jońskim, trzeba wybrać, zarezerwować i dokonać opłaty.

Czartery jachtów rozpoczynacie od wybrania typu łodzi. Czekają na was jachty żeglowe jednokadłubowe, katamarany żaglowe, jachty motorowe lub barki. W dalszej kolejności należy wybrać miejsce do żeglowania, preferowany akwen i port. Na koniec należy doprecyzować datę wynajmu i opłacić usługę.

Czarter jachtów Grecja, a patent sternika jachtowego

Wynajmij jacht w Grecji i poczuj wiatr we włosach. Trzeba jednak pamiętać, że zgodnie z greckim prawem, musisz posiadać odpowiednie, żeglarskie uprawnienia. Patent sternika jachtowego, morskiego lub motorowodnego uprawnia do czarteru i prowadzenia łodzi. Brak takiego dokumentu uniemożliwi wynajem jachtów w Grecji. Rozwiązaniem takiej sytuacji może być opcja skippered, a więc wynajem jachtu wraz z osobą, która będzie go prowadzić.

Czekają na was kameralne mariny

Grecję charakteryzuje różnorodność krajobrazów, przepiękne plaże i pyszne jedzenie w portowych tawernach. Bez względu na to, w którym kierunku popłyniecie, zachwycicie się widokami i pięknem otaczającej was natury. Czekają na was malutkie, kameralne mariny niczym z filmów, mieszczące zaledwie kilka jachtów. Warunki pogodowe również będą was rozpieszczać. Możecie żeglować od kwietnia, aż do listopada. Czartery jachtów w Grecji to sposób na aktywny wypoczynek.

 

 

 

 

 

 

Materiał promocyjny