Materiały promocyjne

Prefa sp. z o.o. w Krzeszowicach poszukuje kandydatów do pracy

08.09.2021 11:00 | 0 komentarzy | 5 167 odsłon | red

Firma Prefa sp. z o.o. w Krzeszowicach specjalizująca się w produkcji prefabrykatów drogowych i obrocie specjalistycznymi materiałami budowlanymi poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalista ds. finansowo-ekonomicznych

Firma Prefa sp. z o.o. w Krzeszowicach specjalizująca się w produkcji prefabrykatów drogowych i obrocie specjalistycznymi materiałami budowlanymi poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. finansowo-ekonomicznych

Opis stanowiska
• obsługa płatności;
• współpraca z rachunkowością;
• analiza i raporty ekonomiczne, racjonalizacja i kontrola kosztów produkcji, handlu i projektów zasobowych;
• wydawanie zaleceń ekonomicznych i kontrola ich wykonywania;
• budżetowanie.

Wymagania
• wykształcenie wyższe w dziedzinie stanowiska;
• doświadczenie na podobnym stanowisku 5 lat;
• umiejętności analityczne, rzetelność;
• myślenie strategiczne, proaktywność, inicjatywa;
• nastawienie na realizację celów, skuteczność;
• prowadzenie dokumentacji w zakresie działania.

Oferujemy
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• współpracę z profesjonalnym zespołem;
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji;
• niezbędne narzędzia pracy.

zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres:
rekrutacja@prefa.pl

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.prefa.pl