Materiały promocyjne

RECTOR Polska poszukuje kandydatów do pracy

08.09.2021 10:49 | 0 komentarzy | 3 192 odsłony | red

RECTOR Polska (www.rector.pl), z siedzibą w Chrzanowie oraz oddziałem w Mszczonowie - filia francuskiej grupy RECTOR LESAGE (www.rector.fr), europejskiego lidera w produkcji materiałów budowlanych z betonu sprężonego, poszukuje:

SPECJALISTA DS. MARKETINGU I WSPARCIA SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: Chrzanów

Osoba na tym stanowisku odpowiadać będzie za realizację zadań marketingowych oraz sprzedażowych prowadzonych stacjonarnie z biura Firmy ze szczególnym uwzględnieniem kontaktu z Klientami, tworzenia oferty marketingowej i sprzedażowej, budowania baz Klientów oraz poszukiwania nowych obszarów zbytu.

Zadania:
• Obsługa zapytań ofertowych (kontakt z klientem, ofertowanie),
• Doradztwo produktowe i promocyjne w oparciu o analizę potrzeb i potencjału klienta,
• Przygotowywanie i prowadzenie działań marketingowych z zakresu pozyskiwania nowych klientów,
• Tworzenie baz kontaktowych,
• Monitoring sieci oraz analiza konkurencji,
• Budowanie i utrzymanie dobrych relacji z Klientami Biznesowymi,
• Realizacja innych działań wsparcia sprzedaży we współpracy z działem handlowym.

Oczekiwania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Znajomość rynku materiałów budowlanych (mile widziana),
• Wysokie umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów,
• Kreatywność, zaangażowanie i samodzielność w działaniu.

Oferujemy:
• Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej częścią międzynarodowego koncernu,
• Pracę w międzynarodowej firmie w młodym i zgranym zespole, w przyjaznej atmosferze,
• Perspektywy rozwoju zawodowego,
• Szkolenia i kursy doskonalące z zakresu pełnionej funkcji,
• Adekwatne wynagrodzenie do profilu kandydata (stałe + premia),
• Dodatki socjalne: ubezpieczenie zdrowotne, wczasy pod gruszą, bony świąteczne, itp.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: justyna.debowska@rector.pl z dopiskiem „Specjalista ds. Marketingu i Wsparcia Sprzedaży"