Po 10 latach Fablok znów zdobył punkt w „okręgówce” (WIDEO, ZDJĘCIA)

21.08.2021 21:00 | 0 komentarzy | 4 609 odsłony | Marek Oratowski
W pierwszym meczu na własnym boisku w klasie okręgowej chrzanowianie zremisowali z faworyzowanym Gromcem. Długi czas prowadzili, ale stracili gola w samej końcówce.
0
Mecz Fabloku oglądało sporo kibiców

KEEZA Klasa okręgowa - Wadowice

Fablok Chrzanów - Nadwiślanin Gromiec 1-1 (1-0)
1-0 Hubert Matys (45), 1-1 Łukasz Boratyński (83)

Fablok: Dębski - Klocek (62. Pabis), Piechota, Brzezoń, Matys (79. Sabuda), Chrząszcz, Fudali, Kocot (65. Kadłuczka), Trzeciak, Gędłek, Przepiórka (62. Domurat)

Nadwiślanin: M. Szyjka - Stefański, B. Szyjka, Zmarzły (77. Rybak), Chandzlik, Piegzik, Szlęzak, Boratyński, Burda, Wilczak, Kaszuba

Na inaugurację chrzanowianie ulegli 1-3 w Brzeszczach. W sobotę przed pierwszym gwizdkiem pierwszego meczu sezonu na własnym obiekcie dostali puchar za awans do „okręgówki". Wręczył go w imieniu PPN Chrzanów Antoni Gawronek. Częściej przy piłce w pierwszej odsłonie byli goście. Jednak dwa razy Tomasz Kaszuba źle przyjął piłkę w dogodnej sytuacji. Tuż przed przerwą lewą stroną urwał się Rafał Chrząszcz i posłał piłkę wzdłuż bramki, a do siatki skierował ją nadbiegający Hubert Matys.

W drugiej odsłonie goście chcieli wyrównać, ale przez długi czas mieli rozregulowane celowniki. W końcu Łukasz Boratyński w 83. minucie huknął pod poprzeczkę i bramkarz gospodarzy musiał skapitulować. Mecz zakończył się więc podziałem punktów. Obejrzyjcie zdjęcia i wideo z pomeczowymi komentarzami obu szkoleniowców.

Skawa Wadowice - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-1
Sokół Przytkowice - LKS Żarki 2-3
LKS Gorzów - Hejnał Kęty 1-0
Babia Góra Sucha Beskidzka - LKS Rajsko 2-1