Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Kierunek zarządzanie – dobry wybór i szerokie perspektywy

05.08.2021 15:48 | 0 komentarzy | 991 odsłon | red

Materiał promocyjny

Zarządzanie definiowane jest jako pewien zakres działań, procesów i decyzji, odnoszących się do zasobów, osób, kapitału lub organizacji, mających stworzyć jak najlepsze warunki do efektywnego osiągnięcia założonego celu. Już sama definicja buduje pewien prestiż wokół tego czym mogą być studia zarządzanie. Poznajmy bliżej ten kierunek i możliwości, jakie stwarzają dla swoich studentów.
0
Kierunek zarządzanie – dobry wybór i szerokie perspektywy
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zarządzanie studia

Zarzadzanie kierunek idealnie wpisuje się we współczesny świat biznesu. Pozwala poznać najnowsze technologie i narzędzia, które kreują rozwój wokół nas. Uwzględnia zmieniające się trendy i dynamikę pozwalając na zastosowanie konkretnych działań budujących wizerunek nasz, danej marki czy całego przedsiębiorstwa.

Zarządzanie kierunek, pozwala zdobyć wiedzę i umiejętności z zakresu sprawnego zarządzania, projektowania nowych rozwiązań oraz prowadzenia skutecznej sprzedaży i rozmów handlowych. Student po tym kierunku z powodzeniem będzie mógł pełnić funkcję menadżerską w firmach i instytucjach administracyjno-finansowych, ale także w wielu innych.

Studia zarządzanie są oknem na świat. Stwarzają szereg możliwości, które mogą być wykorzystane niemalże w każdej sferze zawodowej. Dobrze przygotowują studenta do przyszłego zawodu, jako wartościowego i świadomego pracownika, a dalej menadżera i osoby zarządzającej.

 

Wybierając studia zarządzanie, warto postawić na dobrą i sprawdzoną uczelnię, która odpowiednio się zatroszczy o naszą ścieżkę zawodową. Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie może okazać się doskonałym wyborem, kreującym naszą przyszłość. Sprawdźmy zatem jakie stwarza możliwości dla swoich studentów.

Studia Zarządzanie Kraków

Studia w Krakowie w Wyższej Szkole Ekonomii i Informatyki na kierunku Zarządzanie, to przede wszystkim współpraca z jedną z najnowocześniejszych firm outsourcingowych w Polsce, jaką jest Capgemini. Cały proces uczenia został przygotowany w oparciu o tego znakomitego partnera strategicznego.

W tym przypadku wybierając zarządzanie Kraków, studenci nauczą się jak efektywnie budować własną markę, skutecznie używać mediów społecznościowych czy promować firmy, instytucje, partie i inne organizacje publiczne.

Studia zarządzanie w WSEI w Krakowie pozwolą poznać marketing międzynarodowy, a także zdobyć umiejętności z zakresu zarządzania projektami, czy komunikacji w biznesie.

Studia w Krakowie – dobra inwestycja w przyszłość

Studia w Krakowie to przede wszystkim sama przyjemność studiowania. Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki, położona jest w samym centrum przy Rynku,  niedaleko zielonych Plant i historycznego Barbakanu. Uczelnia w dużej mierze kształcie swoich studentów w oparciu o zajęcia praktyczne (laboratoria, konwersatoria, warsztaty). Strategicznym partnerem WSEI są: Microsoft, Capgemini, VMLY&R oraz Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, co stwarza wspaniałe możliwości rozwoju dla studentów i absolwentów.

Zarzadzanie studia, pozwalają młodym ludziom ubiegać się o takie stanowiska jak m.in.:

  • Specjalista ds. HR,
  • Specjalista ds. e-commerce,
  • Specjalista ds. marketingu internetowego,
  • Specjalista ds. logistyki sprzedaży,
  • Menedżer zespołów sprzedażowych,
  • Specjalista ds. marketingu i sprzedaży produktów innowacyjnych

Jest to tylko część stanowisk pracy, które mogą być w zasięgu absolwentów kierunku Zarządzanie. Studia w Krakowie w WSEI to dobra inwestycja w przyszłość i zdobycie wymarzonego zawodu.

Materiał promocyjny