Lekkoatleci z Trzebini cztery razy stawali na podium deszczowych mistrzostw Małopolski

23.05.2021 20:00 | 0 komentarzy | 3 786 odsłony | Marek Oratowski
Z rozegranych w Tarnowie niedzielnych Mistrzostw Małopolski reprezentanci KS Victoria Trzebinia przywieźli cztery medale, bijąc rekordy życiowe.
0
Mateusz Juszczak na najwyższym stopniu podium, fot. udostępnione przez Ewę Sierkę

W kategorii U18 Mateusz Juszczak wygrał w skoku wzwyż. W biegu na 400 metrów Szymon Saternus zajął drugą lokatę. Także srebrny medal zdobyła Julia Jaśkaczek na 1500 metrów. Amelia Wierzba w U20 w rywalizacji na 400 metrów stanęła na trzecim stopniu podium.

Poza konkurencją wystartowali w Tarnowie Kamil Petka i Małgorzata Jaśkaczek. Kamil w rzucie dyskiem był drugi, a jego klubowa koleżanka trzecia w skoku wzwyż.