Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Pan Jakub schudł 22 kg z Projekt Zdrowie!

20.04.2021 17:03 | 0 komentarzy | 1 538 odsłona | red

Materiał promocyjny

To jak Pan Jakub rozprawił się ze zbędnymi kilogramami jest godne podziwu! Jego metamorfoza trwała tylko 4 miesiące a zmieniło się tak wiele! Oprócz spadku masy ciała poprawiły się jego nawyki żywieniowe. Nie było łatwo, ale ogromna determinacja i wsparcie dietetyka pomagają spełnić marzenia!
0
Pan Jakub schudł 22 kg z Projekt Zdrowie!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
Dlaczego postanowił Pan podjąć decyzję o odchudzaniu?
Ze względu na otyłość miałem problemy zdrowotne takie jak nadciśnienie, ból stawów, złe samopoczucie oraz brak akceptacji samego siebie, ze względu na wygląd.

Czego obawiał się Pan przed podjęciem kuracji?
Szczególnie obawiałem się że nie dam rady zmienić swoich nawyków i nie podołam temu wyzwaniu aby schudnąć.

Jak wspomina Pan pierwsze tygodnie trwania diety?
Pierwsze 2 tygodnie były trudne, ponieważ musiałem zmienić wszystkie swoje nawyki żywieniowe, nauczyć się gotować samodzielnie wszystkich potraw, ale dzięki Pani dietetyk przygotowanie tych dań było proste, były one bardzo smaczne!

Jakie błędy żywieniowe popełniał Pan przed kuracją?
Błędy, które popełniałem to częste spożywanie fastfoodów, za mała ilość warzyw oraz owoców w diecie. Domowe posiłki zawsze były tłuste i smażone na głębokim oleju.

Czy jest Pan zadowolony z efektów kuracji?
Gdy pierwszy raz udałem się do gabinetu Projekt Zdrowie nie wiedziałem czego się spodziewać, ale po przyjściu na umówioną wizytę poczułem pełne zaufanie do Pani dietetyk i tego miejsca, dzięki niej wiedziałem, że zdołam zrzucić zbędne kilogramy. Po pierwszych 2 tygodniach były już duże efekty: spadek masy ciała oraz lepsze samopoczucie. Polecam gabinet i Panią dietetyk!


Jeśli chcesz schudnąć, poczuć się lepiej, poprawić stan zdrowia jak Pan Jakub - zapraszamy do gabinetu! Nie czekaj do lata, zawalcz o lepszą sylwetkę już teraz!


CENTRUM DIETETYCZNE PROJEKT ZDROWIE
32-500 Chrzanów, ul. Garncarska 8
tel. kom. 790-618-333
chrzanow@projektzdrowie.info

Materiał promocyjny