I-ligowcy MTS-u przegrali w Końskich

27.03.2021 21:00 | 0 komentarzy | 2 148 odsłony | Marek Oratowski
Po porażce u siebie przed tygodniem z Zagłębiem Sosnowiec w sobotę gracze Unimetal Recycling MTS Chrzanów nieznacznie ulegli na wyjeździe rywalom z KSSPR Końskie.
0
Trener MTS-u Paweł Rokita rozmawia ze swoimi zawodnikami, fot. archiwum

Gospodarze z Końskich zaliczyli siódme zwycięstwo w sezonie. Chrzanowianom niezbyt wyszła pierwsza połowa, po której przegrywali 9-15. W 19. minucie prowadzili co prawda 8-7, ale potem ich rywale rzucili siedem bramek z rzędu.

Jednak w drugiej odslonie chrzanowianie ruszyli do odrabiania strat. Przegrali pechowo 22-23, bo w ostatnich sekundach meczu sędzia nie uznał im bramki, dopatrując się wcześniej faulu w ofensywie.

KSSPR Końskie - Unimetal Recyling MTS Chrzanów 23-22 (15-9)
MTS: Górkowski, Plaszczak - Hardzina 3, Kirsz 3, Kowal, Madeja 1, Pasierb, Rola 4, M. Skoczylas, D. Skoczylas 4, Stroński 1, Wadowski 1, Węgrzyn 1, Wierzbic 3, B. Skoczylas 1