Nie masz konta? Zarejestruj się

Babice

12.03.2021 17:00 | 1 komentarz | 2 255 odsłony | Marek Oratowski
Kolejne dwie organizacje pozarządowe działające w powiecie chrzanowskim dostały finansowe wsparcie od powiatu w ramach tzw. małych grantów.
1
Powstanie album o Babicach
fot. pixabay.com
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Stowarzyszenie Sympatyków Babic „Impuls" otrzymało 4 tysiące złotych na wydanie albumu „Gmina Babice - Piękna z natury!" w nakładzie 500 egzemplarzy oraz organizację trzech spacerów przyrodniczych dla mieszkańców powiatu chrzanowskiego oraz turystów.

Stowarzyszenie działa od 2003 roku na rzecz rozwoju miejscowości i społeczności wiejskiej, kierując swoje działania głównie do seniorów oraz młodszego pokolenia.

Katolickie Stowarzyszenie Wychowawców dostało 2 tysiące złotych na organizację Małopolskiego Konkursu Recytatorskiego online „Na językach" w językach angielskim, niemieckim i hiszpańskim.

Przypomnijmy, że w tym roku wsparcie dostali już MKS Fablok w Chrzanowie, który zorganizował cykl turniejów „Lokomotywa Cup 2021 dla dzieci z roczników 2010-2013 oraz Uczniowski Klub Sportowy Akademia Piłkarska 21 w Chrzanowie. UKS był organizatorem tuniejów „Pociąg do piłki" dla dzieci z roczników 2012-15. Obie organizacje dostały po 5 tysięcy złotych.