Piłkarze ręczni MTS-u roztrwonili dużą przewagę. Wygrali dopiero w karnych (WIDEO, ZDJĘCIA)

07.03.2021 19:30 | 1 komentarz | 2 665 odsłony | Marek Oratowski
Dwa punkty wywalczyli szczypiorniści I-ligowego Unimetal Recycling MTS Chrzanów. W niedzielnym meczu z Olimpią po świetnej pierwszej połowie w drugiej opadli nieco z sił.
1
Ten rzut zawodnika MTS-u okazał się skuteczny

Materiał wideo:

Zaległy mecz został rozegrany w Libiążu, bo w chrzanowskiej hali trwa jeszcze remont parkietu. Pierwsza połowa w wykonaniu podopiecznych Pawła Rokity była koncertowa. Wykorzystywali szybkie kontry, zagrali też uważnie w obronie. W efekcie do przerwy prowadzili 18-12.

Druga połowa była słabsza w ich wykonaniu. Popełnili sporo błędów, dość często grali także w osłabieniu. Mimo to w 52. minucie prowadzili jeszcze 25-19. Wtedy goście włączyli trzeci bieg, a gospodarzom niewiele wychodziło. Gracze Olimpii rzucili sześć bramek z rzędu, nie tracąc żadnej i doprowadzili do remisu 25-25. W ostatniej akcji meczu rozpaczliwy rzut Jana Orlickiego niewiele zmienił i o losach potyczki miały zdecydować rzuty karne.

Dwa razy skuteczną obroną popisał się Marcin Górkowski, a jego koledzy rzucili swoje, więc dwa punkty zostały dopisane na koncie MTS-u. Choć najczęściej powtarzane po tym meczu przez chrzanowian było słowo „niedosyt".

Obejrzyjcie wideo i zdjęcia z tego spotkania.

Unimetal Recycling Chrzanów - MKS Olimpia Medex Piekary Śl. 25-15 (18-12), k. 4-2
MTS: Plaszczak, Górkowski - D. Skoczylas 5, M. Skoczylas 4, Wadowski 3, Węgrzyn 2, Madeja 2, Hardzina 2, Rola 2, Wierzbic 2, Orlicki 2, Kirsz 1, Kowal, Krasucki, Pasierb, Stroński