Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Pani Małgosia schudła 32 kg z Projekt Zdrowie!

01.03.2021 14:23 | 0 komentarzy | 2 693 odsłony | red

Materiał promocyjny

Przedstawiamy Wam Panią Małgosię, kobietę, która nie ma sobie równych i dla której nie ma rzeczy niemożliwych! Pani Małgosia to chodząca inspiracja i motywacja dla wszystkich, którzy zastanawiają się czy warto o siebie zawalczyć! To właśnie jej samozaparcie i wytrwałość w dążeniu do celu pozwoliły osiągnąć spektakularny sukces!
0
Pani Małgosia schudła 32 kg z Projekt Zdrowie!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dlaczego postanowiła Pani podjąć decyzję o odchudzaniu?
Decyzję o odchudzaniu podjęłam przede wszystkim ze względów zdrowotnych. Pojawiło się nadciśnienie, cukrzyca, straszne bóle kręgosłupa. Byłam wiecznie zmęczona, jakiekolwiek prace czy to domowe czy prace w ogródku sprawiały ogromny wysiłek. Na pewno chciałam zawalczyć o wygląd, męczyły mnie zakupy w największych rozmiarach.

Czego obawiała się Pani przed podjęciem kuracji?
Obawiałam się czy podołam trzymać dietę bez podjadania między posiłkami. Ponieważ tak to wyglądało przed rozpoczęciem kuracji.

Jak wspomina Pani pierwsze tygodnie trwania diety?
Pierwsze tygodnie były bez nawykowego podjadania. Brakowało tego, czy to jakiegoś chrupka czy słonego paluszka. Zamieniłam to na wodę. Pani dietetyk wpominała jak bardzo istotne jest picie wody. I to pomagało.

Jakie błędy żywieniowe popełniała Pani przed kuracją?
Przede wszystkich spożywałam za mało warzyw, pochłaniałam mnóstwo owoców co również nie było dobre, jak i do codziennej kawy musiało być coś słodkiego.

Czy jest Pani zadowolona z efektów kuracji?
Jestem dumna, że mi się udało! Trochę silnej woli i wyglądam znacznie lepiej. Noszę ubrania o 4 rozmiary mniejsze, już się tak nie męczę, wszystkie prace wykonuję szybciej, bez większego wysiłku. Jestem bardzo wdzięczna mojej Pani dietetyk, która mnie tak dopingowała, gratulowała przy cotygodniowej utracie masy ciała, przygotowywała przepisy na posiłki, które są smaczne, proste i szybkie w przygotowaniu :).

Jeśli pragniesz zawalczyć o lepszą wersję siebie, zapraszamy do gabinetu Projekt Zdrowie, gdzie doświadczony dietetyk pomoże osiągnąć wymarzone efekty i zadba także o wzmocnienie odporności Twojego organizmu. Oferujemy także możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji, na której dokonasz analizy składu ciała, a nasz specjalista zaproponuje odpowiednio dopasowaną kurację.

Zadzwoń i zarezerwuj najbliższy wolny termin bezpłatnej konsultacji: 790 618 333

PROJEKT ZDROWIE - POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE
www.projektzdrowie.info

E-mail: chrzanow@projektzdrowie.info

ul. Garncarska 8
32-500 Chrzanów
Tel. +48 790618333

Materiał promocyjny