Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Zalety mebli kuchennych

22.02.2021 17:03 | 0 komentarzy | 5 528 odsłon | red

Materiał promocyjny

Kuchnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu. To miejsce nie tylko służące do przyrządzania posiłków, to tutaj skupia się życie całej rodziny, która po powrocie z pracy czy szkoły relacjonuje wydarzenia minionego dnia. Podobnie jest w trakcie imprez organizowanych w domu, ich finał najczęściej ma miejsce w kuchni, gdyż ma w sobie coś szczególnego, że przyciąga wszystkich. W trakcie aranżowania kuchni skupia się głównie na tym, by była ona funkcjonalna, bezpieczna i estetyczna. Ponadto zwraca się uwagę na rozmieszczenie akcesoriów kuchennych i urządzeń AGD. Takie decyzje można podjąć w momencie zakupu mebli robionych na zamówienie. Dlaczego warto postawić właśnie na ten typ mebli kuchennych?
0
Zalety mebli kuchennych
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jakość to podstawa

Decydując się na meble gotowe do końca nie mamy pewności do ich jakości, gdyż są one produkowane na szeroką skalę. Meble pod wymiar są starannie wykonywane z największą dbałością o jak najmniejszy element, co gwarantuje stuprocentową użyteczność na długie lata. Materiały jakie wykorzystuje się przy ich produkcji są nieporównywalnie lepszej jakości. Takie z pewnością są meble kuchenne na wymiar od IZIkuchnie Kraków.

Zabudowa nietypowego wnętrza

Meble robione na zamówienie pozwalają na zabudowanie nawet najbardziej nietypowych pomieszczeń. Jest to dość powszechne zjawisko, gdyż rzadko spotykana jest doskonale wymiarowo i symetryczna kuchnia. Przy niestandardowych, małych, ciasnych, z wieloma wnękami oraz skosami kuchniach należy w jak największym stopniu wykorzystać daną przestrzeń, co nie jest możliwe przy gotowych kuchniach.

 

Dowolność w ilości szafek

Wybierając meble pod wymiar mamy możliwość samodzielnego wyboru dotyczącego szerokości oraz wielkości każdej z występującej w projekcie szafki. To pozwoli na dostosowanie szafek do własnych potrzeb i preferencji, co znacznie zwiększy komfort ich użytkowania. Podobnie jest z doborem wysokości blatu kuchennego, jest on dopasowywany do wzrostu osoby najczęściej korzystającej z kuchni.

Zabudowa aż po sufit

Przy meblach robionych na zamówienie występuje możliwość wykonania zabudowy kuchennej aż po sam sufit. Jest to głównie cenione w sytuacji posiadania kuchni o mniejszym metrażu, w której każdy centymetr przestrzeni jest na wagę złota. To szansa na stworzenie dodatkowego miejsca do przechowywania.

Meble pod wymiar pozwalają również na zabudowanie wszystkich sprzętów AGD, dzięki czemu kuchnia nabierze bardziej nowoczesnego charakteru i wyrazu. Jest to bardzo ważne dla osób, dla których efekt wizualny jest szczególnie istotny.

Dowolność w wyborze materiałów mebli kuchennych

Zakup mebli robionych pod indywidualnych wymiar zezwala na swobodny wybór dotyczący materiałów z jakich wykonany będzie każdy element. To od nas zależy czy decydujemy się na meble drewniane czy wykonane z płyty MDF. Wszystkie fragmenty są odpowiednio przeanalizowane jeśli chodzi o wygląd wszystkich frontów szafek, czy będzie to połysk, mat czy inne elementy ozdobne. Podobnie jest z doborem blatu, jest to całkowicie dopasowane do indywidualnych preferencji oraz gustu.

 

Materiał promocyjny