Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Akcesoria do biura domowego, które przydadzą się każdemu!

17.02.2021 22:28 | 0 komentarzy | 789 odsłon | red

Materiał promocyjny

Coraz częściej pracujemy w domach. Własne biuro przydaje się nie tylko, aby należycie wywiązywać się zdalnie ze swoich obowiązków zawodowych. W domowym biurze można także skupić się np. na załatwieniu wszystkich formalności związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej czy kursie e-learningowym. W jakie akcesoria warto wyposażyć biuro w domu?
0
Akcesoria do biura domowego, które przydadzą się każdemu!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Domowe biuro? Wygodne miejsce pracy to podstawa!

Niezależnie, czy pracujesz w swoich przytulnych czterech kątach, czy masz wygodne miejsce w firmowym biurze, ergonomia stanowiska pracy to podstawa. W końcu wypełnianie obowiązków zawodowych zajmuje sporą część dnia.

Urządzając takie wnętrze, powinieneś pomyśleć o odpowiednich meblach, urządzeniach i akcesoriach do biura domowego. Kluczowe jest właściwe oświetlenie, które sprawi, że w trakcie pracy Twój wzrok nie będzie męczył się zbyt szybko. Biurko powinno być ustawione w takim miejscu, aby w ciągu dnia przez okno padało na nie naturalne oświetlenie. W trakcie gorszej pogody i po zmroku warto zapalić lampkę na biurku. Pamiętaj, że powinna być ustawiona po lewej stronie, jeśli jesteś praworęczny, i po prawej, gdy aktywniejsza jest u Ciebie lewa dłoń.

Ogromne znaczenie mają także fotel i biurko, z których prawdopodobnie każdego dnia korzystasz przez wiele godzin. Oba meble muszą do siebie pasować, tak aby w trakcie opierania rąk na biurku tworzyły one w łokciach kąt prosty. Fotel powinien mieć podobnie ustawione podłokietniki, a oparcie musi być wyprofilowane zgodnie z naturalną krzywizną kręgosłupa.

Akcesoria do biura w domu ‒ jaką drukarkę wybrać?

Większość dzisiejszych zawodów związana jest z pracą na komputerze. Nieważne, czy wybierasz sprzęt stacjonarny, czy mobilny, w domowym biurze powinieneś mieć także drukarkę. Rodzaj sprzętu zależy od tego, czym się zajmujesz. Możesz wybrać np. drukarkę do domowego biura przygotowującą wydruki czarno-białe albo taką, która drukuje we wszystkich kolorach. Taki sprzęt jest niezbędny dla osób, które zawodowo zajmują się np. reklamą graficzną. Architektom i projektantom w codziennej pracy przydaje się z kolei urządzenie drukujące na kartkach o większym formacie niż typowe A4. Osoby pracujące z tekstem (np. korektorzy) doceniają z kolei wygodny druk dwustronny.

Oferta obejmuje urządzenia laserowe i atramentowe. Jeśli na co dzień korzystasz ze skanera, a zależy Ci na wyborze kompaktowego sprzętu, wybierz urządzenie wielofunkcyjne, które może łączyć co najmniej dwie funkcje (np. drukarki, ksera, faksu i skanera), a zajmuje podobną przestrzeń co sama drukarka. Jeżeli w Twoim domowym biurze pracujesz nie tylko Ty albo po prostu nie chcesz podpinać komputera za pomocą kabla do urządzenia zewnętrznego, wybierz drukarkę z Wi-Fi lub Bluetooth.

Gdzie kupić najlepszą drukarkę do biura domowego?

Najwygodniej wybrać drukarkę bez wychodzenia z domu. Świetnym miejscem w sieci jest sklep internetowy Media Expert, w którym łatwo porównać konkretne modele drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych. Kilka kliknięć i sprzęt wybrany!

  1. Urządzenia wielofunkcyjne laserowe i atramentowe, drukujące w czerni lub kolorowe. Ogromny wybór sprawia, że znajdziesz idealny model łączący wszystkie funkcje potrzebne w Twoim domowym biurze. (Kliknij tutaj: mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/drukarki-i-urzadzenia-biurowe/urzadzenia-wielofunkcyjne).
  2. Drukarki laserowe pracują szybciej niż atramentowe, dlatego chętnie są wybierane jako podstawowe akcesorium do biura domowego. W ciągu minuty urządzenie, w zależności od modelu, drukuje nawet 50 stron (niezależnie od wybranego sprzętu druk czarny jest zawsze szybszy niż druk kolorowy). Wiele ma też funkcję drukowania dwustronnego. (Kliknij tutaj: mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/drukarki-i-urzadzenia-biurowe/drukarki-laserowe).

W Media Expert z łatwością znajdziesz także kolorowe i czarne tusze do drukarek atramentowych (sprawdź tutaj: mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/tusze-i-tonery/tusze). Zastanów się, jaka drukarka będzie idealna do Twojego biura. Zamów ją szybko i wygodnie bez wychodzenia z domu!

Materiał promocyjny