Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Spędź bezpieczne wakacje z Click&Boat!

10.02.2021 22:58 | 0 komentarzy | 529 odsłon | red

Materiał promocyjny

Wakacje i pora odpoczynku są z każdym tygodniem coraz bliżej. Chcecie je spędzić nie tylko ciekawie, ale i bezpiecznie? W jaki sposób połączyć aktywny wypoczynek, możliwość obcowania z pięknem przyrody, obfitość atrakcji z dystansem od innych wczasowiczów? Proponujemy Mazury! Ale w wersji wyjątkowej, bo oglądane z pokładu jachtu, którym będziecie mogli przemierzać Krainę Tysiąca Jezior we własnym tempie oraz udać się tam, gdzie będziecie mieć ochotę, unikając tłumów turystów.
0
Spędź bezpieczne wakacje z Click&Boat!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

​Czarter jachtu na Mazurach

Żegluga jeziorami da Wam wiele swobody - do dyspozycji macie przeróżne szlaki wodne, prowadzące w okolice obfitujące we wciąż dziką przyrodę i zachwycające panoramiczne widoki. Tu spokój i cisza, przerywana jest tylko łopotaniem wiatru w żaglach i pluskiem wody. A dzięki obfitości marin i portów, nie musicie zupełnie odcinać się od cywilizacji. Nadal pozostaje wiele możliwości do zwiedzania, obejrzenia lokalnych zabytków, zapoznania się z fascynującą historią tego regionu, będącego prawdziwym tyglem kulturowym. Czarter jachtów w Węgorzewie jest rozwiązaniem idealnym i to zarówno na rodzinne wakacje na pokładzie, jak i długi weekend w gronie bliskich przyjaciół - wystarczy dosłownie parę minut, by zarezerwować sobie żaglówkę lub jacht motorowy i to nawet nie posiadając patentu i uprawnień. Tylko kilka kliknięć dzieli was od możliwości spędzenia niezapomnianych wakacji, w pięknej okolicy, w swoim gronie - i nade wszystko bezpiecznie.

 

Rezerwacja jachtu w 5 minut!

 

Zastanawiasz się, od czego zacząć planowanie bezpiecznych wakacji na pokładzie i jak zarezerwować wymarzony jacht w 5 minut? To bardzo proste! Wejdź na Click&Boat i wybierz typ łodzi najlepiej odpowiadający Twoim planom. Czy będzie to przestronny i stabilny jacht żaglowy, na którego pokładzie będziecie ćwiczyć nowe manewry, a może wolicie zwinną motorówkę, dzięki której spędzicie aktywny dzień nad wodą? Niezależnie od Twoich planów i budżetu na Click&Boat każdy znajdzie jacht na swoje upragnione wakacje na pokładzie. Zaplanuj je już teraz i ciesz się wakacjami z dala od tłumów!

Materiał promocyjny