Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Piłkarze Luszowic czekają na sparingi i cieszą się z wyremontowanego budynku klubowego

21.01.2021 10:00 | 0 komentarzy | 1 947 odsłona | Marek Oratowski
Za miesiąc prowadzący w tabeli B-klasy piłkarze Polonii Luszowice rozpoczną serię gier kontrolnych w ramach przygotowań do rundy wiosennej.
0
Piłkarze Luszowic czekają na sparingi i cieszą się z wyremontowanego budynku klubowego
Trener Ireneusz Palka motywuje swoich piłkarzy
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Na razie w klubie trenują tylko drużyny młodzieżowe. W związku z obostrzeniami seniorzy nie mogą przychodzić na zajęcia do 30 stycznia. Chyba, że rządowe ograniczenia zostaną przedłużone. Grający trener Ireneusz Palka ma nadzieję, że uda się bez przeszkód rozpocząć treningi i zagrać mecze kontrolne.

- Cieszę się, że mamy lepszą bazę, bo nasz budynek klubowy został wyremontowany za pieniądze z Budżetu Obywatelskiego Gminy Chrzanów. Jest tam teraz naprawdę ciepło - zapewnia szkoleniowiec.

Jego piłkarze sparingi rozpoczną starciem z Bolęcinem (20 lub 21 lutego). Potem zagrają z Myślachowicami (27 lub 28 lutego) i Ciężkowianką Jaworzno (6 marca). Następnie czeka ich dwumecz z Dulową i juniorami starszymi MKS Trzebinia (13 I 14 marca) oraz sparing z Kwaczałą (20 lub 21 marca).

Na razie żaden z piłkarzy nie zgłosił chęci odejścia. Trener ma na oku nowego środkowego pomocnika, ale nie chce na razie zdradzać, o kogo chodzi.