Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

5 nietuzinkowych miejsc na zorganizowanie szkolenia firmowego

12.01.2021 00:50 | 0 komentarzy | 527 odsłon | red

Materiał promocyjny

Wspieranie rozwoju pracowników jeszcze do niedawna było domeną najbardziej nowoczesnych i świadomych swojej wartości firm. Na szczęście coraz więcej z nich zdaje sobie sprawę, że podstawą sukcesu w biznesie jest dobrze wykwalifikowana i zintegrowana kadra. Jak i gdzie organizować szkolenia firmowe, by były zarazem skuteczne i inspirujące?
0
5 nietuzinkowych miejsc na zorganizowanie szkolenia firmowego
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Niezależnie od branży, której dotyczy, dobrze zaplanowane szkolenie firmowe powinno łączyć w sobie dwie kluczowe korzyści: efektywne przekazanie wiedzy oraz integrację zespołu. Oczywiście podstawą każdego kursu doszkalającego powinien być wysoki poziom merytoryczny prezentacji, prowadzonych przez charyzmatycznych i doświadczonych trenerów. Jednak nawet doskonale przekazana i wartościowa wiedza to nie wszystko – na szkoleniu firmowym liczy się też dobra atmosfera, której sprzyja wyjątkowe, inspirujące miejsce „z duszą”. Na mapie ofert dla firm jest ich coraz więcej, zarówno dedykowanych sal i ośrodków konferencyjnych, jak i hoteli z opcją organizacji szkoleń dla firm. O tym, że liczy się nie tylko program i trenerzy wiedzą już firmy szkoleniowe, które prześcigają się w organizowaniu szkoleń w coraz to bardziej atrakcyjnych miejscach. Już analiza ofert szkoleń dostępnych w portalu szkoleniowym eventis.pl/szkolenia pokazuje, że szkolenie możemy znaleźć niemalże w każdym miejscu Polski, od morza aż po Zakopane, a także w bardzo ciekawych miejscach, od ostatniego piętra wieżowca po łódź przycumowaną przy nabrzeżu. Jakie miejsca warto więc brać pod uwagę, szukając przestrzeni do nauki i relaksu?

Niebanalna sala konferencyjna

Sala konferencyjna w biurowcu to oklepany pomysł? Niekoniecznie! Organizując szkolenie w tradycyjnym miejscu, także można nadać mu ciekawą oprawę. Kreatywność uczestników z pewnością  pobudzi ciekawe wyposażenie, tematyczny wystrój czy niebanalna lokalizacja sali, na przykład w modernistycznym wnętrzu międzywojennego centrum handlowego albo na ostatnim piętrze wieżowca, z zapierającym dech w piersiach widokiem na miasto.

Klimatyczna miejska kamienica

Kameralny nastrój z historią w tle – sympozjum czy konferencja w murach wiekowej kamienicy w centrum miasta z pewnością zapadnie na długo w pamięci uczestników. Poza pełnym wyposażeniem szkoleniowym, takie obiekty w zabytkowych dzielnicach oferują niepowtarzalne formy relaksu, jak przerwa kawowa na tarasie z widokiem na dachy historycznych kamienic czy wycieczki z przewodnikiem po najpiękniejszych miejscach w okolicy.

Pensjonat na łonie natury

Nic tak nie sprzyja przyswajaniu wiedzy jak otoczenie eksponujące skarby natury, dlatego na wyjazd szkoleniowy połączony z integracją i relaksem warto rozważyć ofertę obiektów położonych w najpiękniejszych regionach Polski. Dobra energia płynąca z górskich czy nadmorskich krajobrazów pozytywnie wpłynie na atmosferę szkolenia, a czas wolny uprzyjemni regionalna kuchnia oraz możliwość korzystania z lokalnych atrakcji.

Hotel ze SPA dla równowagi umysłu i ciała

Po całym dniu spędzonym na sali szkoleniowej zarówno ciało, jak i umysł potrzebują odprężenia. Taka opcję połączenia przyjemnego z pożytecznym oferują hotele ze SPA, w których znajdziemy zarówno profesjonalnie wyposażone centra konferencyjne, jak i zaplecze rekreacyjne w duchu filozofii Wschodu – baseny, sauny czy masaże relaksacyjne.

Na średniowiecznym zamku

Jeśli zależy nam na podkreśleniu rangi firmowego wydarzenia, na jego organizację możemy wybrać miejsce prawdziwie królewskie, jak zabytkowy pałac czy zamek. Odrestaurowane średniowieczne budowle, zaadaptowane na hotele czy centra konferencyjne, stwarzają niepowtarzalną scenerię zarówno na szkolenie, jak i odpoczynek. Niezależnie od tego, czy planujemy kilkugodzinną sesję doszkalającą, czy kilkudniowy wyjazd połączony z integracją zespołu – zawsze warto zadbać o to, by odbyło się w pięknym miejscu z pozytywną energią, która udzieli się jego uczestnikom.

Materiał promocyjny