Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Sportowy weekend na ziemi chrzanowskiej

03.06.2011 11:58 | 0 komentarzy | 4 199 odsłony | red
Ogólnopolski turniej futsalu, otwarte mistrzostwa Chrzanowa w siatkówce plażowej kobiet, mecz piłkarzy Janiny Libiąż z Przebojem Wolbrom i trzebińskiego MKS-u ze Skawą Wadowice. To wszystko już w najbliższy weekend.
0
Sportowy weekend na ziemi chrzanowskiej
Piłkarze trzebińskiego MKS-u (żółte koszulki) podejmą w sobotę Skawę Wadowice
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Ogólnopolski turniej futsalu, otwarte mistrzostwa Chrzanowa w siatkówce plażowej kobiet, mecz piłkarzy Janiny Libiąż z Przebojem Wolbrom i trzebińskiego MKS-u ze Skawą Wadowice. To wszystko już w najbliższy weekend.

PIŁKA NOŻNA
III liga
Janina Libiąż - Przebój Wolbrom (niedziela, 5 czerwca, godz. 17)
Starcie z niedawnym drugoligowcem zapowiada się niezwykle interesująco. Po 29 kolejkach libiążanie zajmują piąte miejsce, z dorobkiem 56 punktów. Przebój jest dziewiąty. Do Janiny traci 13 „oczek”.
- Cel, jaki sobie założyliśmy przed sezonem, czyli utrzymanie, udało się zrealizować. Teraz walczymy o jak najwyższe miejsce w tabeli. W Wolbromiu gra pięciu moich wychowanków, których wprowadzałem do seniorskiej piłki. Na pewno będą chcieli się pokazać z dobrej strony i „odkuć” za jesienną porażkę z nami – mówi Wojciech Skrzypek, szkoleniowiec Janiny.
W niedzielnym spotkaniu nie będzie mógł skorzystać z pauzujących za kartki Sosnowskiego, Szafrana i Hejnowskiego oraz kontuzjowanych Szlęzaka i Burzy.

IV liga
MKS Alwernia - Lubań Maniowy (sobota, 4 czerwca, godz. 17)

V liga
KS Chełmek - Garbarz Zembrzyce, MKS Trzebinia-Siersza - Skawa Wadowice (sobota, 4 czerwca, godz. 18)
Zajmujący pierwsze miejsce w piątej lidze MKS podejmie na własnym boisku przedostatnią w tabeli Skawę Wadowice.
Po dwóch porażkach z rzędu trzebinianie rozbili ostatnio Wróblowiankę na jej terenie 7-0. Ekipa prowadzona przez Marcina Kasprzyka liczy na kolejne punkty w sobotnim pojedynku.
- Zrobiłem analizę, z której wynika, że do awansu potrzeba nam jeszcze pięciu punktów. Do najbliższego spotkania ze Skawą podchodzimy ostrożnie. Przegraliśmy przecież z nimi na jesieni - mówi trener MKS-u Marcin Kasprzyk.

VI liga
Zagórzanka Zagórze - Unia Oświęcim (sobota, 4 czerwca, godz. 17), LKS Żarki - Piliczanka Pilica (niedziela, 5 czerwca, godz. 17)

Klasa A
Młoszowa - Kwaczała, Myślachowice - Kościelec, Balin II - Regulice, Wolanka - Babice (sobota, 4 czerwca, godz. 18), Kamień - Okleśna, Zalas - Gromiec (niedziela, 5 czerwca, godz. 17), Lgota - Płaza (niedziela, 5 czerwca, godz. 18)

Klasa B
Bolęcin - Brodła, Dulowa - Alwernia II, Siersza - Jankowice, Pogorzyce - ZWM Wodna, Rusocice - Mętków, Tenczynek - Sanka (niedziela, 5 czerwca, godz. 18)

Klasa C
Korona - Zagórze II, Luszowice - Wolanka II, PUKS - Górzanka (niedziela, 5 czerwca, godz. 11)

SIATKÓWKA
Otwarte mistrzostwa Chrzanowa w siatkówce plażowej kobiet (sobota, 4 czerwca, godz. 9-18)

FUTSAL
Ogólnopolski turnieju futsalu (niedziela, 5 czerwca, godz. 9-16, hala sportowa MOKSiR w Chrzanowie)

SZACHY
II Otwarty turniej w szachach błyskawicznych (sobota, 4 czerwca, godz. 11.30-14, Plac Tysiąclecia w Chrzanowie)
(MK)