Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Odzież militarna dla początkujących i profesjonalistów

24.12.2020 22:54 | 0 komentarzy | 1 452 odsłona | red

Materiał promocyjny

Airsoft to sport łączący w sobie survival oraz wiele elementów taktycznych. Przygotowując się do rozgrywek militarnych, powinniśmy wyposażyć się w stosowny osprzęt. Każdy uczestnik zabawy musi posiadać nie tylko odpowiednią replikę, ale także ubranie wojskowe. Jest to fundamentalny element wyposażenia taktycznego, który pozwala na zachowanie należytego komfortu oraz ochrony podczas nawet najbardziej emocjonujących potyczek.
0
Odzież militarna dla początkujących i profesjonalistów
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Mundur dla początkującego gracza

Zarówno początkujący, jak i zaawansowani gracze airsoftowi muszą pamiętać, że odzież militarna to podstawa. Stanowi ona niezwykle istotny element osprzętu każdego uczestnika zabawy. Dla osób rozpoczynających swoją przygodę z niepowtarzalnymi potyczkami survivalowymi świetną propozycją będzie komplet mundurowy. Gunfire posiada w swojej ofercie szeroki wybór ubrań wojskowych. Każdy model charakteryzuje się nieco innym krojem, funkcjonalnością, a przede wszystkim – wzorem i kolorystyką.


Zestaw mundurowy to doskonała propozycja dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z airsoftem i powoli zbierają wymarzony osprzęt. Komplet odzieży wojskowej to znakomity wybór, który pozwoli na dobranie pełnego ubioru, wyróżniającego się odpowiednią funkcjonalnością. Wśród wielu modeli znajdziemy komplety wyposażone w spodnie oraz kurtki lub bluzy. Ponadto każdy z nich posiada właściwą kolorystykę oraz wzór. Warto wybrać komplet mundurowy, z którego pomocą łatwo wtopimy się w tło i unikniemy szybkiego zlokalizowania przez przeciwników. Kupując komplet mundurowy, powinniśmy pamiętać zwłaszcza o dobraniu dobrego rozmiaru. Odzież militarna nie może być obcisła i krępować naszych ruchów. Idealny mundur to taki, który pozwala na bieganie, a nawet wspinaczkę, bez obtarć i ograniczeń.

Odzież militarna i akcesoria do zadań specjalnych

Poza samymi mundurami, w ofercie wyposażenia taktycznego Gunfire znajdziemy także praktyczne dodatki i akcesoria będące elementami ubrań wojskowych. Produkty te są chętnie kupowane przez zaawansowanych graczy, którzy biorą udział w potyczkach w nawet najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Jednak zarówno w przypadku uczestników początkujących, jak i zaawansowanych dobrze będzie zaopatrzyć się w wyposażenie do zadań specjalnych.

Niedrogim, lecz niezwykle skutecznym elementem ubioru gracza airsoftowego jest arafatka, chusta czy szal. To świetny pomysł na zakrycie głowy lub elementów twarzy. Z kolei kominiarka oraz różnego rodzaju czapki pozwolą na skuteczne uniknięcie mocnych promieni słonecznych. Kominiarka jest też dobrym wyborem dla zaawansowanych graczy, którzy posiadają specjalistyczne hełmy. Nałożona pod hełm pozwoli na uniknięcie nieprzyjemnych otarć, a także wpłynie na maskowanie w przestrzeni otwartej. Mówiąc o odzieży dla weteranów airsoftu, warto również wspomnieć o specjalistycznych ubraniach. Absolutnym must have aktywnych uczestników gier airsoftowych będzie praktyczna odzież termoaktywna. Występuje ona w postaci kurtek, spodni oraz niewielkich dodatków, np. skarpet. Dzięki specjalistycznej odzieży militarnej przeznaczonej do gier utrzymanych w scenerii zimowej możemy zapomnieć o odmrożeniach czy przeziębieniach. Natomiast dla uczestników gier odbywających się w nocy idealną propozycją będą ubrania taktyczne z wstawkami odblaskowymi.

Materiał promocyjny