Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Sportowy i rekreacyjny weekend na ziemi chrzanowskiej

04.12.2020 16:30 | 0 komentarzy | 1 795 odsłona | Michał Koryczan
Oto wydarzenia sportowe zaplanowano na najbliższy weekend. Niestety, w związku z tym, że powiat chrzanowski znajduje się w czerwonej strefie, odbędą się one bez publiczności.
0
Sportowy i rekreacyjny weekend na ziemi chrzanowskiej
Piłkarze ręczni MTS Chrzanów zagrają z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Fot. Marek Oratowski
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
PIŁKA RĘCZNA

I liga

Unimetal Recycling MTS Chrzanów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (sobota, 5 grudnia, godz. 18:00, hala sportowa w Chrzanowie)
W przedostatniej kolejce pierwszej rundy rozgrywek chrzanowscy szczypiorniści podejmą drużynę z Ostrowca Świętokrzyskiego.
MTS zajmuje w tabeli szóste miejsce, z dorobkiem jedenastu punktów. KSZO sklasyfikowane jest na czwartej pozycji. Na koncie ma 16 „oczek". Patrząc na klasyfikację, faworyta należałoby upatrywać w zespole gości, ale drużyna z Chrzanowa pokazała już w tym sezonie, że we własnej hali jest niezwykle mocna. Przekonał się o tym zespół Padwy Zamość, który jeszcze jako lider rozgrywek przegrał w chrzanowskiej hali sportowej.


UNIHOKEJ

Liga juniorek
PUKS Trzebinia - Travel Jedynka Trzebiatów (sobota, godz. 18:00, hala sportowa przy ZST-U w Trzebini)
PUKS Trzebinia - Travel Jedynka Trzebiatów (niedziela, godz. 10:00, hala sportowa przy ZST-U w Trzebini)


NORDIC WALKING

V Chrzanowski Cross św. Mikołaja (sobota, 5 grudnia, godz. 11:00, teren obok Przedszkola Samorządowego nr 4 przy ul. Wyszyńskiego w Chrzanowie)
Pierwotnie rywalizacja miała się odbywać w formie biegu i marszu. Jednak ostatnie obostrzenia (obowiązują od 26 listopada) sprawiły, że organizatorzy z PMOS Chrzanów musieli zrezygnować z biegu. Uczestnicy maszerujący z kijkami będą mieli do pokonania trasę o długości 5 km. Do udziału zgłosiło się ponad 50 osób.
Dochód z wpisowego zostanie przeznaczony na Szpital Powiatowy w Chrzanowie, na walkę z COVID-em. Uczestnicy otrzymają "mikołajową" czapkę, pamiątkowy medal i ubezpieczenie. Najlepsi dostaną puchary.


FUTSAL

Turniej eliminacyjny do Młodzieżowych Mistrzostw Polski do lat 17 (sobota, 5 grudnia, godz. 12:00, hala sportowa przy ZST-U w Trzebini)
Do rywalizacji przystąpią: MKS Trzebinia, AZS UMCS Lublin oraz Garbarnia Kraków. Dwie najlepsze drużyny awansują do kolejnego etapu rozgrywek.

Magic-Sport Liga Futsalu (niedziela, 6 grudnia, godz. 14:00, hala sportowa w Chrzanowie)
W niedzielnej kolejce zagrają: Solidex - Perla Sports (godz. 14:00), MKS Fablok U-19 - Promyk Bolęcin (godz. 15:00), Sportpluszdrowie.pl - Zagórzanka Zagórze (godz. 16:00), MKS Fablok - Wygiełzów (godz. 17:00)


PIŁKA NOŻNA HALOWA

Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt i Chłopców Krzeszowice 2020 (sobota, 5 grudnia, godz. 8:00-18:00 oraz niedziela, 6 grudnia, godz. 8:00-18:30, hala sportowa w Krzeszowicach)
W najbliższy weekend czeka nas rywalizacja seniorek oraz chłopców z roczników 2010 i 2011.
W pierwszej z tych kategorii zagrają: Prądniczanka Kraków, Akademia Piłkarska Szaflary, Victoria Gaj, UKS Jedynka Krzeszowice, FSA Kraków, Football Wizards, Tempo Białka i MKS Myszków.
Wśród chłopców zmierzą się drużyny: MUKP Dąbrowa Górnicza, Fablok Chrzanów, Triumf Alwernia, UKS Jedynka Krzeszowice, MKS Trzebinia, Orzeł Bębło.

 

Przeczytaj również:

Oszuści wysyłają fałszywe maile i SMS-y. Próbują wyłudzić pieniądze

Trzy stłuczki w Chrzanowie w ciągu niespełna godziny

Tauron Wydobycie chce połączyć kopalnie w Libiążu i Jaworznie

Koronawirus. Zbliżamy się do 100 tysięcy zakażeń (RAPORT - 3.12)

Gdzie dzwonić, gdy peron jest nieodśnieżony

Żuk strażacki idzie pod młotek. Za ile można go kupić?

Drużyny z Chrzanowa i Trzebini walczą o wyjazd na mistrzostwa Polski

Emilia Nowak z Chrzanowa w półfinale Miss Polski Nastolatek