MTS wywiózł punkt z miasta Ojca Mateusza

28.11.2020 20:30 | 0 komentarzy | 2 626 odsłony | Marek Oratowski
W sobotę w meczu I ligi zespół Umimetal Recyling MTS Chrzanów przegrał w karnych z ekipą z Sandomierza.
0
Marcin Górkowski i inni chrzanowscy zawodnicy czuli niedosyt po meczu w Sandomierzu

Chrzanowianie podbudowani wygraną z liderem Padwą Zamość jechali do Sandomierza z nadziejami na kolejne zwycięstwo. To miasto stało się rozpoznawalne dzięki popularności serialu "Ojciec Mateusz". Gospodarze jednak okazali się trudnym rywalem.

Obie ekipy zagrały nieskutecznie. Na przykład przez dziesięć ostatnich minut pierwszej połowy żaden z zespołów nie rzucił bramki. Tą część meczu zakończyła się wynikiem 9-5 dla gospodarzy. Po zmianie stron tych bramek padło więcej, ale nadal poziom spotkania pozostawiał wiele do życzenia - wiele strat piłek, niecelne rzuty, nieprzemyślane podania.

Goście, w szeregach których dobrą partię rozegrał zwłaszcza Przemysław Wierzbic, musieli gonić wynik. W końcu im się to udało. Na 30 sekund przed końcem rzucili bramkę na 18-18 i nie dopuścili potem rywali do dobrej okazji rzutowej. Remis oznaczał rzuty karne. W tym elemencie lepiej spisał się Sandomierz, wygrywając 5-4. Gospodarze ani raz się nie pomylili, a w szeregach chrzanowian nie trafił do siatki Dawid Skoczylas. MTS wywalczył zatem tylko punkt.