Rezerwowy przypieczętował wygraną Gromca z Halniakiem (WIDEO, ZDJĘCIA)

11.11.2020 17:30 | 0 komentarzy | 2 933 odsłony | Marek Oratowski
Zasłużone trzy punkty wywalczyli gracze Gromca w środowym starciu z Halniakiem. Jedną z bramek zdobył rezerwowy.
0
Przy piłce Bartosz Palka, strzelec dwóch bramek dla Gromca

Nadwiślanin Gromiec - Halniak Maków P. 4-0 (1-0)
1-0 Bartosz Palka (39), 2-0 Bartosz Palka (54, karny), 3-0 Konrad Bogacz (58), 4-0 Robert Siwek (80)

Gromiec: Księżarczyk - Pactwa (60. Nowicki), Zajas, Zmarzły, Stefański (75. Rybak), Szlęzak, Piegzik, Zejma (65. Siwek), Bogacz (70. Chylaszek), Boratyński (60. Ryska), Palka
Halniak: Koper - Mistarz, Bach, Łukawski (80. Szymoniak), Antosiak (63. Stopa), Ficek, Pomykacz, Żarnowski (68. Hojda), Kuszyk, Zabiegaj, Piątek

Piłkarze Gromca nie mieli większych problemów z pokonaniem rywali z Makowa Podhalańskiego. Strzelanie gospodarze rozpoczęli pod koniec pierwszej połowy, gdy Bartosz Palka po zespołowej akcji z 5 metrów trafił do siatki. Ten sam zawodnik na początku drugiej połowy podwyższył uderzeniem z karnego. Trzeci gol był dziełem Konrada Bogacza (trafił z dystansu przy słupku), a czwarty rezerwowego Roberta Siwka (przelobował bramkarza w sytuacji sam na sam).

Miejscowi mieli jeszcze kilka sytuacji (m.in. Artur Szlęzak mając przed sobą tylko bramkarza uderzył nad poprzeczką). Trener Artur Szlęzak był zadowolony z tego, że jego zawodnicy byli aktywni z przodu i w obronie oraz grali cierpliwie swoje. Jego podopiecznych za tydzień czeka jeszcze zaległy mecz z Hejnałem Kęty.

Obejrzyjcie wideo i zdjęcia ze środowego spotkania.