Przestój w pierwszej połowie kosztował przegraną I-ligowych piłkarzy ręcznych z Chrzanowa

08.11.2020 12:30 | 0 komentarzy | 2 276 odsłony | Marek Oratowski
Szczypiorniści Unimetal Recycling MTS Chrzanów ulegli w sobotę w Piekarach Śląskich 24-29 (11-17).
0
Trener chrzanowian Paweł Rokita miał tym razem do dyspozycji 16 zawodników. Na parkiet wyszło 15

W 12. minucie gospodarze prowadzili tylko 7-6. Wtedy rzucili aż osiem bramek pod rząd i odjechali chrzanowianom. Ci ambitnie ruszyli w pogoń, ale straty okazały się zbyt duże. W chrzanowskim zespole najwięcej bramek rzucili Filip Wadowski i Kacper Wegrzyn (po 4). W szeregach Olimpii nie do zatrzymania był Dawid Ludyga, zdobywca 7 bramek.

Już w środę o godzinie 18 chrzanowianie pojadą do Zawiercia na mecz z tamtejszym Viretem.