Piłkarze ręczni Libiąża po przerwie odpalili petardę (ZDJĘCIA, WIDEO)

07.11.2020 19:00 | 2 komentarze | 3 427 odsłony | Marek Oratowski
W inauguracyjnym meczu III ligi piłkarze ręczni UKS Czwórka Libiąż zasłużenie pokonali w sobotę rywali z Jasienicy.
2
Libiążanie w akcji obronnej

UKS Czwórka Libiąż - Grom Jasienica 27-23 (11-11)

Libiąż: Siuda, Woszczyna - Gaj 6, Cwener 4, Dziubiński 4, Jędrzejczyk 3, K. Katko 3, A. Latko 3, Kwiecień 1, Dekarz 1, Pytlik 1, Wojciechowski 1, Siuda, Drewniak, Mikunda, Mikołajczyk

Mecz odbył się oczywiście bez publiczności. Podobnie jak w meczu sparingowym przed sezonem libiążanie poradzili sobie z ekipą Gromu. Do przerwy mecz był wyrównany, a oba zespoły nie grzeszyły skutecznością. Po przerwie w ciągu 12 minut gospodarze rzucili 9 bramkę, a ich rywale tylko jedną. Prowadząc 20-12 mogli kontrolować przebieg wydarzeń na boisku. Co prawda w końcówce w ich szeregi wdało się lekkie rozprzężenie, ale obronili komplet punktów. Teraz czeka ich mecz z Bytomiem.