MTS poległ w karnych z Przemyślem (WIDEO)

30.10.2020 21:54 | 2 komentarze | 3 594 odsłony | Marek Oratowski
W piątkowy wieczór chrzanowianie przez pewien czas prowadzili z ekipą Przemyśla, by ostatecznie ulec w karnych. To ich ich drugi mecz rozegrany bez publiczności.
2
Na bramkę Przemyśla rzuca Marcin Skoczylas (MTS)

Materiał wideo:

Unimetal Recycling MTS Chrzanów - Orlen Upstream SRS Przemyśl 27-27 (16-13), k. 3-5

MTS: Górkowski, Małodobry - Węgrzyn 7, Wierzbic 5, Hardzina 4, D. Skoczylas 2, Orlicki 2, M. Skoczylas 2, Wadowski 2, Kowal 1, Pasierb 1, Madeja, Stroński 1

W 9. minucie MTS przegrywał 2-4, ale w 23. minucie role się odwróciły i było 11-8 dla miejscowych. To między innymi efekt wykluczeń ich rywali, którzy łapali kary. Jeden z ich fauli skończył się nawet czerwoną kartką. Na przerwę gospodarze schodzili z przewagą właśnie trzech bramek. Cóż, kiedy w pierwszych siedmiu minutach po przerwie chyba byli myślami jeszcze w szatni, bo sami rzucili jedną bramkę, a rywale pięć. Potem jednak wynik oscylował wokół remisu.

Po 60 minutach na tablicy widniał rezultat 27-27. Jednak lepiej karne egzekwowali przyjezdni i to oni odtańczyli taniec zwycięstwa, śpiewając przy tym „Mój jest ten kawałek podłogi". W zespole gości najskuteczniejszy z 8 trafieniami był ich nowy nabytek Mateusz Drozdalski, wychowanek UKS Czwórki Libiąż i były gracz Miedzi Legnica.