Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Prestiżowe biuro od 30 zł miesięcznie? To możliwe!

27.10.2020 11:53 | 0 komentarzy | 697 odsłon | red

Materiał promocyjny

Jeśli zakładasz własną działalność gospodarczą, zapewne marzysz o luksusowym biurowcu w centrum dużego miasta. Element ten wpływa na wizerunek przedsiębiorstwa, jego prestiż i renomę. Dobrze prezentujący się budynek to tak naprawdę połowa sukcesu w walce o klienta. Jeśli coś cechuje się dobrą prezencją, z reguły postrzegane jest jako godne zaufania. Nowoczesne biuro z pewnością należy do takich rzeczy!

0
Prestiżowe biuro od 30 zł miesięcznie? To możliwe!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Ceny czynszów zwalają z nóg

Niemalże każda osoba decydująca się na założenie własnej firmy, świadoma jest ogromnych cen pomieszczeń w centrach dużych miast. Przykładowo, wynajem biura o powierzchni 55m2 w Warszawie na Mokotowie będzie Cię kosztować ok. 4000 zł miesięcznie. To stawka zwalająca z nóg, na którą z pewnością nie mogą sobie pozwolić mniejsze przedsiębiorstwa. Dodatkowo, nie zawsze są to nowoczesne budynki, a bardzo często stare kamienice, które na nikim nie robią wrażenia.

Wirtualne biuro – sposób na oszczędności

A gdyby tak podzielić tę kwotę przez 100 i płacić jedynie 40 zł miesięcznie? Taką możliwość daje Ci biuro wirtualne w Warszawie. W ramach usługi otrzymujesz adres firmy w prestiżowej lokalizacji, bez jej fizycznej obecności w danym miejscu. Możesz nim dowolnie dysponować umieszczając na materiałach reklamowych, promocyjnych i marketingowych. Dzięki temu przyciągniesz uwagę potencjalnych klientów i kontrahentów.

Co z korespondencją firmową? Ona również dociera do wybranej przez Ciebie siedziby. Wyspecjalizowana kadra odbiera wszelkie listy i paczki, o czym jesteś na bieżąco informowany. Jeśli nie masz czasu, by podjechać po przesyłki, wybierz pakiet, który umożliwia ich skanowanie i przesyłanie drogą mailową. Dzięki temu będziesz zawsze na bieżąco, co jest szczególnie istotne w przypadku faktur i rachunków.

Boisz się, że gdy dojdzie do spotkania z klientem cały czar pryśnie? Nic bardziej mylnego! W ramach usługi zyskujesz możliwość wynajęcia sali konferencyjnej, gdzie z powodzeniem odbędziesz każde spotkanie w luksusowym wnętrzu. Taka przestrzeń z pewnością zrobi wrażenie, a Ty jako przedsiębiorca, będziesz postrzegany w pełni profesjonalnie.

Wirtualne biura to rozwiązanie, które zyskuje na popularności i jest coraz częściej wybieraną opcją wśród osób prowadzących własną działalność. Pozwala w znacznym stopniu ciąć koszty, jednak bez szkody dla renomy firmy. Najczęściej korzystają z niego zwolennicy pracy zdalnej, freelancerzy i przedsiębiorstwa dopiero wkraczające na rynek. Oferta jest na tyle szeroka, by znaleźć pakiet dostosowany do każdej potrzeby.

Materiał promocyjny