Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Rozwiń swój start-up

22.10.2020 20:30 | 0 komentarzy | 2 025 odsłony | red

Materiał promocyjny

Jeśli prowadzisz firmę w Małopolsce krócej niż 3 lata, masz niepowtarzalną okazję, by skorzystać z bezpłatnego, profesjonalnego wsparcia szkoleniowego i mentorskiego. Taką szansę daje udział w kolejnej edycji programu #StartUP Małopolska.

0
Rozwiń swój start-up
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

To już 6. edycja programu, cieszącego się zainteresowaniem startujących w biznesie przedsiębiorców. Powodzenie inicjatywy #StartUP Małopolska wynika z licznych atutów chętnie podkreślanych przez firmy, które uczestniczyły w jej poprzednich edycjach.

Korzyści z udziału w programie doceniła m.in. Justyna Uman-Ntuk, która prowadzi firmę innoMED, dostarczającą narzędzia wspierające działy HR firm farmaceutycznych: Udział w programie #StartUP Małopolska był dla nas bardzo wartościowy. Uzyskaliśmy wówczas potrzebne nam wsparcie z zakresu budowania persony i planowania ścieżki zakupowej klienta. Było to istotne szczególnie na pierwszym etapie rozwoju firmy.

Nowe umiejętności
- Program ma wspierać przedsiębiorców z regionu, będących na początku swojej drogi biznesowej i pomóc im w doskonaleniu kompetencji kluczowych dla rozwoju własnej firmy. Co więcej, ma dostarczyć inspiracji i motywacji do dalszego działania - przedstawia zalety programu wicemarszałek województwa małopolskiego Tomasz Urynowicz.

Podczas programu akceleracyjnego przedstawiciele firm zdobywają wiedzę m.in. w takich dziedzinach jak skuteczna sprzedaż, marketing oraz prezentacja swojej oferty przed potencjalnymi inwestorami i klientami. Paweł Słowiakowski z INNOVABNB.COM Sp. z o.o. - firmy tworzącej aplikacje ułatwiające krótkoterminowy wynajem mieszkań, uczestnik 5. edycji #StartUP Małopolska, podkreśla: Dawka wiedzy, którą zapewnia uczestnictwo w warsztatach, jest po prostu nieoceniona.

Ciekawa formuła
Program rozpoczynają dwudniowe warsztaty przedakceleracyjne, podczas których uczestnicy analizują modele biznesowe i strategie marketingowo-sprzedażowe swoich firm. Na tej podstawie wyodrębniają obszary do poprawy, a tym samym definiują zakres wsparcia i tematykę szkoleń w ramach programu akceleracyjnego, aby jak najlepiej odpowiadał na ich potrzeby.

Później uczestnicy warsztatów, zebrani w małych grupach (od 5 do 8 osób), pracują efektywnie na zajęciach szkoleniowych, a także mają możliwość skorzystania z usług mentorskich. 10-godzinny czas indywidualnej pracy z mentorami odbywa się w wybranych przez firmy obszarach tematycznych. Formuła warsztatów i mentoringu, w związku z sytuacją epidemiczną, zakłada prowadzenie zajęć on-line.

Udział w wydarzeniach
Całość działań szkoleniowo-mentorskich uzupełnia możliwość udziału firm w największych branżowych i startupowych wydarzeniach organizowanych on-line w Polsce. W poprzednich edycjach programu przedsiębiorcy uczestniczyli m.in. w InfoShare, I love marketing czy I love commerce. Każde przedsiębiorstwo objęte będzie również wsparciem managera akceleracji, który pomoże określić kierunki dalszego rozwoju firmy.

Dla kogo i kiedy?
Program #StartUP Małopolska kierowany jest do mikro, małych i średnich firm, działających w Małopolsce i funkcjonujących na rynku nie dłużej niż 36 miesięcy.
Nabór trwa do 6 listopada 2020 roku, a pierwszym krokiem umożliwiającym w nim udział jest wypełnienie formularza znajdującego się na stronie programu www.startup.malopolska.pl
Zbliżająca się edycja programu akceleracyjnego #StartUP Małopolska realizowana będzie od listopada 2020 r. do lutego 2021 roku.

***
Program akceleracyjny #StartUP Małopolska jest realizowany w ramach projektu „Startupowa Małopolska - wsparcie przedsiębiorczości w regionie" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. W dotychczasowych pięciu edycjach wzięło udział 35 małopolskich firm.

 

Materiał promocyjny