Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Druk kalendarzy ze swoim projektem - na te elementy zwróć szczególną uwagę

15.10.2020 11:44 | 0 komentarzy | 477 odsłon | red

Materiał promocyjny

Szukasz pomysłu na gadżet reklamowy? Chcesz, aby Twoja marka towarzyszyła klientowi cały rok? Sięgnij więc po kalendarze firmowe ze swoim projektem. To sprawdzony upominek, który będzie codziennie przypominać odbiorcom o Twojej ofercie. Jednak, aby produkt mógł spełnić swoją funkcję, zadbaj o najwyższą jakość wydruku. Sprawdź, na co zwracać uwagę, aby stworzyć niepowtarzalne kalendarze reklamowe.

0
Druk kalendarzy ze swoim projektem - na te elementy zwróć szczególną uwagę
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Kalendarze firmowe muszą być wykonane z najwyższą precyzją. W końcu stanowią wizytówkę Twojej marki. Chcesz zlecić druk kalendarzy ze swoim projektem? To świetny sposób na pełną personalizację akcesoriów reklamowych. Aby produkt przyniósł oczekiwany sukces, musisz zadbać o kilka szczegółów. Dowiedz się, o czym pamiętać podczas drukowania kalendarzy.

Wybierz format kalendarza reklamowego

Jesteś zainteresowany drukiem kalendarzy firmowych? Zastanów się, który format produktu najbardziej Ci odpowiada i najbardziej spodoba się klientowi. Do wyboru masz kalendarze listwowane, spiralowane, ścienne, książkowe, piramidki oraz trójdzielne. Każdy z nich sprawdzi się w innym miejscu.

Szukasz produktu dla pracowników biurowych? Rozważ kalendarze książkowe, które ułatwią planowanie codziennych obowiązków i list zadań oraz piramidki, które będą przypominać o ważnych spotkaniach. Dla klientów, którzy pracują „w terenie", lepszym rozwiązaniem będą kalendarze ścienne, listwowane i trójdzielne. Taki produkt wystarczy powiesić w odpowiednim miejscu, aby pamiętać o wszystkich datach.

Druk kalendarzy firmowych - gdzie?

Zastanawiasz się, gdzie możesz zrealizować wydruk kalendarzy? Poszukaj sprawdzonej drukarni kalendarzy z wieloletnim doświadczeniem jak np. Open Print - openprint.pl/kalendarze. Co wyróżnia dobrą firmę specjalizującą się w drukowaniu kalendarzy? Wysoka jakość druku kalendarzy oraz profesjonalna obsługa klienta. Co więcej, w doświadczonych firmach możesz także skorzystać z usług studia graficznego. Graficy stale współpracują z drukarnią i przygotowują projekty dopasowane do wymagań danej placówki. To rozwiązanie dla osób, które chcą szybko i bez większych problemów zamówić potrzebne im gadżety.

Podczas poszukiwań idealnej drukarni kalendarzy zwróć uwagę na koszty dostawy. W niektórych miejscach jest ona darmowa bez względu na ilość zamówionych rzeczy, ale zdarza się, że klient zobowiązany jest do opłacenia kosztów wysyłki. Ze względu na ilość produktów i ich wagę, taka usługa może sporo kosztować. Rozważnie wybieraj drukarnię, a zaoszczędzisz spore pieniądze.

Stwórz własny projekt kalendarza reklamowego

Wybrałeś drukarnię oraz interesujący Cię format? Teraz czas na stworzenie projektu. Aby druk kalendarzy firmowych był wysokiej jakości, musisz zadbać o kilka szczegółów.
Przede wszystkim zapoznaj się z wytycznymi technicznymi pliku. Znajdziesz tam informacje o:
• kolorystyce - aby wydrukowane kalendarze miały odpowiednie barwy,
• rozdzielczości - im niższa, tym gorsza jakość wydruku kalendarzy,
• wielkości spadów,
• rozmiarze marginesów - aby wszystkie ważne informacje były w centralnym miejscu.
Szczegółowe informacje o wymaganiach technicznych znajdziesz na stronie drukarni. Dzięki temu unikniesz problemów w postaci odciętego tekstu lub rozpikselowanej grafiki.

Podczas tworzenia własnego projektu pamiętaj o tym, żeby najważniejsze informacje wyszczególnić - kolorem lub większym rozmiarem fontu. Niezbędne są także tematyczne zdjęcia, które przyciągają uwagę. Koniecznie umieść także nazwę swojej firmy i logo - zwróć uwagę, żeby nie było zbyt małe, ale jednocześnie, żeby nie zajmowało całej przestrzeni.

 

Materiał promocyjny