Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Tabletki na zmęczenie. Jakie najlepsze?

05.10.2020 11:05 | 0 komentarzy | 679 odsłon | red

Materiał promocyjny

Tabletki są łatwym i skutecznym sposobem na radzenie sobie ze zmęczeniem. Można je zabrać ze sobą wszędzie – do pracy, szkoły, na wyjazd czy nawet na imprezę. Mają za zadanie dać nam zastrzyk energii, którego potrzebujemy w wyjątkowych sytuacjach lub na przykład po zarwanej nocy. Na rynku jest dostępnych wiele różnych tabletek na zmęczenie, ale jakie są najlepsze?

0
Tabletki na zmęczenie. Jakie najlepsze?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Na co zwrócić uwagę wybierając tabletki na zmęczenie?

Biorąc tabletki na zmęczenie chcemy uzyskać jak najszybszy efekt. Bardzo ważna jest więc odpowiednia forma i ilość składników zawartych w danym suplemencie. Każdy z producentów stosuje odmienne podejście do kwestii tego, co warto zawrzeć w takiej tabletce. Większość z nich zawiera jednak kofeinę, której działanie jest bardzo gwałtowne, ale również jednocześnie szybko wygasa, zmieniając się w tzw. caffeine crash, czyli jeszcze większe zmęczenie, rozdrażnienie i brak możliwości utrzymania uwagi.

Dobre tabletki na zmęczenie, np. Energik, przeciwdziałają temu negatywnemu zjawisku. W przypadku tego suplementu działanie jest dwutorowe. Po pierwsze opatentowany ekstrakt z kłączy dzikiego kardamonu (Alpinia galanga) enXtra™ ma za zadanie przedłużać stan pobudzenia. Po drugie witamina B12 redukuje uczucie zmęczenia i znużenia. Takich rozwiązań nie znajdzie się w zwykłych napojach energetycznych czy też tabletkach zawierających wyłącznie czystą kofeinę. Lepiej jest postawić na bardziej złożony suplement, oferujący szersze spektrum działania.

Łatwo dostępna forma, by mieć je zawsze ze sobą

Trudno jest przewidzieć kiedy zaczniemy odczuwać zmęczenie. Zazwyczaj dzieje się to w najmniej odpowiednim momencie, np. poza domem, gdy nie możemy po prostu odpocząć. Zadania, które przed sobą stawiamy, wymagają koncentracji i skupienia, a my zwyczajnie nie mamy sił do dalszego działania. To właśnie wtedy zaczynamy się rozglądać za czymś, co może dodać nam energii i pobudzić nas do dalszej pracy. Puszka napoju energetycznego wydaje się dobrym rozwiązaniem, o ile możemy ją gdzieś w pobliżu kupić. Jak jednak wcześniej wspomnieliśmy, nie jest to najbardziej zaawansowane i skuteczne rozwiązanie.

Tabletki na zmęczenie zapewniając bardziej kompleksowy skład i mogą zadziałać na nas znacznie skuteczniej. Trudno jednak wyobrazić sobie, by nosić je zawsze przy sobie, nawet jeśli byłyby zapakowane w tradycyjny blister lub pojemnik, tak jak większość innych suplementów. Tutaj liczy się przede wszystkim łatwość przenoszenia oraz bezpieczne opakowanie, które nie zniszczy się podczas noszenia w torebce, kieszeni spodni czy portfelu.

Najwygodniejsze tabletki na zmęczenie sprzedawane są w formie saszetek, w których znajduje się zalecana porcja do spożycia. Gwarantuje to nie tylko swobodę przenoszenia i dostępność nawet w najbardziej nietypowych sytuacjach, ale również ich bezpieczeństwo oraz odpowiednią higieniczność. Mała saszetka zawierająca w sobie wielką moc pobudzenia wydaje się być najlepszym rozwiązaniem, na szczególnie wymagające dni, gdy potrzebna jest nam dodatkowa energia.

Materiał promocyjny