Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Kolejna niesamowita kobieta pokazuje że mamy dają radę – - 30 kg w przeciągu 7 miesięcy kuracji

22.09.2020 13:53 | 0 komentarzy | 2 377 odsłony | red

Materiał promocyjny

28 stycznia bieżącego roku pierwszy raz w Gabinecie Projekt Zdrowie pojawiła się Pani Amelia. Młoda zapracowana mama dwójki dzieci. Zobaczcie sami jakie piękne wyniki osiągnęła i co mówi o przbiegu kuracji.

0
Kolejna niesamowita kobieta pokazuje że mamy dają radę – - 30 kg w przeciągu 7 miesięcy kuracji
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dlaczego postanowiła Pani podjąć decyzje o odchudzaniu?

Pierwszym i najważniejszym powodem były moje dzieci. Chciałam żeby miały mamę, której nie będą się wstydzić. Chcialam mieć siłę na zabawę z nimi, jazdę na rowerze, rolkach czy chociażby zwykły spacer. Bo jaki jest pożytek z mamy która wraca z pracy i jedyne o czym marzy to aby pójść spać... Drugim powodem było moje własne samopoczucie. Byłam ciągle senna, zmęczona i bez życia. Do tego doszedł ogromny ból kręgosłupa od dźwigania zbędnych kilogramów.

Jakie błędy popełniała Pani przed kuracją?

Podstawowym błędem było z pewnością to, że wypijałam zbyt małe ilości wody. Myślę , że maksymalnie 1l dziennie. Miałam też "problem" z regularnością posiłków. Nie jadłam dużo, ale jadłam tylko wtedy kiedy miałam czas, a wtedy wrzucałam w siebie co tylko było pod ręką.

Co Panią najbardziej motywowało do wytrwania w założeniach diety?

Z pewnością efekty które pojawiały się z tygodnia na tydzień. Każdy zgubiony kilogram to potężna dawka motywacji! Mam też trójkę wspaniałych motywatorów w domu. Moje dzieciaki i męża, który nie raz i nie dwa dowoził mi do pracy koktajle i czekał na mój powrót, aby pomóc mi przygotować posiłki na kolejny dzień. Wspierały mnie również koleżanki z pracy które widząc, że sięgam po coś niekoniecznie dozwolonego z prędkością światła potrafiły postawić mnie do pionu.

Czy brakowało Pani czegoś podczas diety?

I z tym pytaniem mam największy problem ;) Wiem, że dla wielu osób noszących się z zamiarem rozpoczęcia kuracji odchudzającej wyda się to dziwne, ale mogę śmiało powiedzieć, że nie. Zawsze byłam szczera z moją Panią dietetyk, mówiłam o moich slabościach, o moich małych „przestępstwach", a ona zwykle wychodziła temu naprzeciw i dawała mi różne zdrowsze wersje moich zachcianek.

Czy jest Pani zadowolona z efektów kuracji?

Przyznam szczerze, że efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Miałam założony jakiś cel, ale tak naprawdę w głębi serca nie wierzyłam, że to się uda. A tu proszę. Udało się z bonusem  Kilogramy spadły, tkanka tłuszczowa również.

Jeśli chcesz zawalczyć o lepsze samopoczucie, zapraszamy na bezpłatną konsultację z naszym dietetykiem. Każdy może osiągnąć swój sukces!

Zadzwoń i zarezerwuj najbliższy wolny termin bezpłatnej konsultacji: 790 618 333

PROJEKT ZDROWIE 
- POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE
www.projektzdrowie.info

E-mail: chrzanow@projektzdrowie.info

ul. Garncarska 8
32-500 Chrzanów
Tel. +48 790 618 333

 

Materiał promocyjny