Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Powrót do szkoły? Mówimy jak się dobrze zabezpieczyć i ubezpieczyć

21.09.2020 11:36 | 0 komentarzy | 2 021 odsłony | red

Materiał promocyjny

Dzieci wracają do szkoły, a dorośli do powakacyjnej codzienności. Choć praca, szkoła, dom kojarzy się nam często z rutyną - to ich połączenie jest nie lada wyzwaniem. To dla wielu z nas wymagający okres, zarówno organizacyjnie, jak i finansowo , bo w dzisiejszych czasach do nauki nie wystarczają już tylko książki. Niezbędne są często kosztowne sprzęty, na które wielu z nas musi długo odkładać. Warto więc pomyśleć jak się ubezpieczyć i uniknąć dodatkowych komplikacji.

0
Powrót do szkoły? Mówimy jak się dobrze zabezpieczyć i ubezpieczyć
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dzisiaj polisa mieszkaniowa to nie tylko ubezpieczenie domu, czy mieszkania przed działaniem żywiołów i włamaniem. Ubezpieczenie nieruchomości może też obejmować ochroną przedmioty, które są zabierane przez domowników poza miejsce zamieszkania, np. sprzęt elektroniczny, muzyczny czy medyczny. Dotyczy to też cennych przedmiotów naszych dzieci, zarówno mieszkających z nami na co dzień, jak i tych starszych, które studiują w innym mieście. To nie wszystko - do takiej polisy można dokupić też dodatkowe ubezpieczenie NNW.

Pytamy eksperta, czy warto?
Ubezpieczenia nieruchomości to popularne produkty, które zapewniają nam pomoc w wielu sytuacjach związanych z domem. Mało kto jednak wie, że mogą również zapewnić ochronę sprzętów, które nasze dzieci zabierają do szkoły - takie jak laptopy, telefony, czytniki książek, czy inne drogocenne przedmioty. Zwracam uwagę na to szczególnie teraz, gdy zbliża się rok szkolny i akademicki a te sprzęty są bardzo ważne w edukacji naszych dzieci,. Możliwość takiej ochrony daje np. ubezpieczenie Warta Dom Komfort. Co ważne - ubezpieczeniem Warty można objąć też sprzęty, które studenci zabiorą na stancję, lub do akademika nawet w innym mieście. Mówimy więc o podwójnym zabezpieczeniu - naszych domów - wewnątrz i poza nimi - mówi Tymoteusz Zaręba, Agent Warty z Krzeszowic.

Ubezpieczenie mieszkaniowe Warty można również kupić z dodatkowym NNW, czyli pakietem na wypadek następstw nieszczęśliwych wypadków. Może się ono przydać np. na zakup sprzętu do rehabilitacji, jeśli zajdzie taka potrzeba. Mając taki zestaw chronimy zarówno skarby dziecka jak i następstwa kontuzji np. na boisku.

Dom odporny na każdy żywioł
Jesień, to nie tylko czas na szkołę. W tym okresie prawie codziennie jakiś region Polski narażony jest na działanie nagłych burz, wiatru, gradu czy nawałnic. Zalana piwnica, uszkodzony dach, przepięcia w czasie burzy, wybite okno - nikomu nie życzymy takich przygód, ale warto być na nie gotowym. Ubezpieczenie domu to solidna poduszka bezpieczeństwa, która może nam pomóc w takich sytuacjach

Ubezpieczyć dom można zdalnie lub w agencji
Kiedy wracamy po urlopach do pracy, a mamy jeszcze na głowie przygotowanie dzieci do szkoły, czy ich powroty na studia - ciężko znaleźć czas na cokolwiek. Dlatego przypominamy, że ubezpieczenie możecie kupić zdalnie, bez wychodzenia z domu. Wystarczy zadzwonić, lub wysłać maila do agenta ubezpieczeniowego.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń, lub napisz maila do naszej agencji Relax-Tourist Zaręba Spółka Jawna,
Tel. 530 530 640,
mail: polisa@relaxtourist.pl

Zapraszamy też na profil/stronę WWW

relaxtourist.pl/ubezpieczenia-2/

www.facebook.com/Ubezpieczenia-Relax-Tourist-131597448439437/

 

Materiał promocyjny