Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

"Power Up Chrzanów". Weź udział w warsztatach

18.09.2020 13:00 | 0 komentarzy | 1 089 odsłona | Ewa Solak

Stowarzyszenie Cześć zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach dotyczących sprzedaży, marketingu i rozwoju biznesu.

0
"Power Up Chrzanów". Weź udział w warsztatach
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- W ramach projektu „Power Up Chrzanów" zapraszamy do udziału nie tylko mieszkańców powiatu chrzanowskiego, ale także całego województwa, w szczególności osoby, planujące założyć własną działalność gospodarczą. Grupę odbiorców stanowią także osoby z lokalnego środowiska startup`owego (przedsiębiorcy, kadra zarządzająca, osoby odpowiedzialne za marketing, sprzedaż oraz HR). Nasze wydarzenia będą dla wszystkich osób okazją do przyswojenia wiedzy na temat biznesu, a także czerpania inspiracji od osób z większym doświadczeniem - zachęca Grzegorz Olszowik ze Stowarzyszenia Cześć.

Pierwsze warsztaty odbędą się w sobotę 19 września (godz. 11:00) w Ambasadzie Kreatywności przy ul. Świętokrzyskiej 4 w Chrzanowie. Tematem będzie „Sztuka autoprezentacji". Poprowadzi je Dariusz Goc - coach i trener biznesu oraz właściciel Ośrodka Rozwoju Personalnego EFROS Monika i Dariusz Goc.

Zapisy pod adresem: https://app.evenea.pl/event/powerupchrzanowwarsztaty1/

Udział jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc konieczna jest wcześniejsza rejestracja.
Drugie warsztaty, w sobotę 19 września o godzinie 14:00 „Czy można być autentycznym i skutecznym sprzedawcą?". Na warsztatach sformułowane zostaną mapy problemów sprzedażowych, z którymi borykają się uczestnicy. Poznają oni także tradycyjne kroki procesu sprzedaży i powody braku sukcesu. Poprowadzi je Arletta Graczyk - autorka i współrealizatorka „BRZYDKIEJ Prawdy o sprzedaży".

Zapisy pod adresem: https://app.evenea.pl/event/powerupwarsztaty2/

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego i Gminy Chrzanów w ramach programu "Tu technologia spotyka się z biznesem"