Siedem bramek Fabloku. Zdominował Dulową (WIDEO, ZDJĘCIA)

06.09.2020 19:15 | 0 komentarzy | 4 620 odsłony | Marek Oratowski

W niedzielę kibice Fabloku zebrani na boisku w Kościelcu mogli być zadowoleni z postawy swojej drużyny. Gdyby gospodarze mieli lepiej nastawione celowniki, gracze Dulowej wyjechaliby z bagażem kilkunastu goli.

0
Piłkę głową zagrywa Mariusz Fudali (Fablok)

MKS Fablok Chrzanów - UKS Dulowa 7-1 (4-0)

1-0 Michał Domurat (6), 2-0 Dawid Sabuda (12), 3-0 Krzysztof Pabis (35), 4-0 Rafał Chrząszcz (36), 5-0 Michał Domurat (62), 5-1 Marcin Michalczewski (65), 6-1 Rafał Chrząszcz (67), 7-1 Tomasz Kędziora (83)

Fablok: Dębski - Kadłuczka, Klocek (55. Dulowski), Domurat, Kędziora (84. Stach), Sabuda (7. Filipski), Chrząszcz, Fudali, Trzeciak, Pabis (64. Ferdek), Raźniak (75. Gądek)
Dulowa: Kołodziejski - Furjan, P. Wilk, Bartoń, Fidali, Michalczewski, M. Wilk, Pytlik, Warzecha, Kaja (78. Bartosik), Karączyn (82. Matan)

Chrzanowianie zdominowali rywali. Zaczęli mecz z dużym animuszem i po 12 minutach po golach Michała Domurata (wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego) i Dawida Sabudy (stał na długim słupku i dopełnił formalności) prowadzili 2-0. Strzelanie kontynuowali pod koniec pierwszej odsłony, gdy Krzysztof Pabis wykorzystał sytuację sam na sam, a Rafał Chrząszcz trafił w krótki róg. Najgroźniejszą okazję w tej części gry goście mieli w 27. minucie. Mateusz Wilk przymierzył z dystansu, ale bramkarz sparował piłkę na róg. W drugiej odsłonie chrzanowianie dołożyli trzy trafienia. Honor Dulowej uratował grający trener Marcin Michalczewski, finalizując szybki atak.

- Mimo wysokiego wyniku szwankowała nam skuteczność. Brakuje trochę chłodnej głowy. Wystawiłbym swoim zawodnikom ocenę dobrą. Każdy mecz i trening działają na naszą korzyść i powinniśmy prezentować się coraz lepiej - skomentował trener Fabloku Piotr Stach, który wszedł na boisko na ostatnie sześć minut.