Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Popraw płynność finansową swojej firmy z PragmaGO®

27.07.2020 08:54 | 0 komentarzy | 471 odsłon | red

Materiał promocyjny

Jednym z większych wyzwań, przed jakimi stoją polskie firmy, jest zapewnienie płynności finansowej. Są branże jak np. transportowa czy budowlana, które mają dodatkowe utrudnienie w postaci wyjątkowo długich terminów płatności na fakturach. Na polskim rynku funkcjonują jednak firmy, które pomagają innym radzić sobie z takimi problemami.

0
Popraw płynność finansową swojej firmy z PragmaGO®
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

 

 

Usługi finansowe na miarę obecnych czasów

PragmaGO® to najlepszy polski fintech, który oferuje usługi finansowania dla firm całkowicie online, dzięki którym problemy z płynnością mogą odejść w niepamięć. Wystarczy urządzenie z dostępem do internetu, aby zaledwie w kilka minut wypełnić i wysłać wniosek o faktoring, finansowanie pojedynczych faktur czy zakupów.

 

Finansowanie faktur w dwóch odsłonach

 

Mając na uwadze różnorodność branż i ich potrzeb PragmaGO® oferuje finansowanie pojedynczych faktur oraz stałe finansowanie. Stałe finansowanie zwane faktoringiem, to doskonałe rozwiązanie dla firm, które wystawiają faktury na powtarzalnych klientów. W ramach tej usługi możesz się ubiegać o limit do 1 miliona złotych. Pojedyncze finansowe faktur sprawdzi się z kolei w momencie, kiedy Twoja działalność opiera się na współpracy z różnymi kontrahentami. Jednorazowo możesz sfinansować fakturę nawet na 250 tys. zł. Koszty w przypadku obu usług możesz sprawdzić na stronie www. Ich ostateczną wysokość poznasz przed akceptacją warunków skorzystania z usługi. Wszystkie warunki są jasne przed ostatecznym podjęciem decyzji o chęci skorzystania z finansowania.

 

Finansowanie zakupów

 

Masz pilne zakupy firmowe albo musisz zamówić wykonanie usługi, ale nie masz aktualnie gotówki? Z PragmaGO® możesz odroczyć płatność o 30 dni lub rozłożyć zakupy nawet na 12 wygodnych rat. Wystarczy, że zrobisz zakupy w dowolnym sklepie lub zamówisz potrzebną usługę, a następnie wypełnisz formularz na stronie PragmaGO® i załączysz dokument potwierdzający transakcję. Jeżeli chcesz wcześniej poznać koszty, wprowadź kwotę zakupów do kalkulatora dostępnego na stronie produktu i sprawdź wysokość raty. Sfinansuj jednorazowo zakupy nawet na kwotę 100 tys. zł. Decyzja o finansowaniu podejmowana jest zaledwie w 2 godziny. Po tym czasie PragmaGO® przelewem ekspresowym zapłaci Twojemu dostawcy.

 

Proste finansowanie

 

Niezależnie od wybranego rodzaju usług proces składania wniosku jest bardzo prosty i w każdym z trzech przypadków trwa zaledwie kilka minut. Wystarczy podać dane swojej firmy oraz dane kontrahentów lub dostawców. W przypadku usług finansowania faktur oraz finansowania zakupów wymagane jest także dołączenie faktur lub innych dokumentów potwierdzających transakcję. Aby jeszcze bardziej usprawnić proces składania wniosku, część danych pobierana jest automatycznie z załączonych dokumentów. Oszczędzasz jeszcze więcej czasu i masz pewność, że we wniosku nie pojawią się żadne błędy! Decyzja o przyznaniu finansowania dostarczana jest na podany we wniosku adres email. Cały proces składania wniosku, jak i decyzji został maksymalnie ograniczony, aby przedsiębiorcy mogli jeszcze szybciej cieszyć się swoją gotówką lub nowymi zakupami!

Materiał promocyjny