Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Pan Grzegorz schudł 35kg z Projekt Zdrowie!

06.07.2020 11:12 | 0 komentarzy | 1 467 odsłona | red

Materiał promocyjny

Nasz podopieczny na co dzień pracuje za granicą dlatego też nasze wizyty odbywały się online. Myślę, że po efekcie który osiągnął można powiedzieć, że nic nie jest niemożliwe!

0
Pan Grzegorz schudł 35kg z Projekt Zdrowie!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

 

Jak trafił Pan do Naszego centrum?
Do Waszego centrum trafiłem z polecenia. Wcześniej sam stosowałem diety, które kończyły się za każdym razem efektem jojo, dlatego stwierdziłem, że oddam się w ręce profesjonalistów.

Co skłoniło Pana do podjęcia kuracji?
Przede wszystkim waga, która wskazywała na dość dużą otyłość oraz wyniki, z których wynikało, że choruje na cukrzycę, hiperlipidemię, do tego dochodziło nadciśnienie oraz dna moczanowa. Chciałem wyglądać i czuć się lepiej. Pracuje fizycznie więc waga również zaczęła przeszkadzać mi w pracy, stąd postanowiłem coś z tym zrobić i umówiłem się na pierwszą konsultację jeszcze wtedy stacjonarnie w gabinecie w Krośnie.

Jakie błędy żywieniowe popełniał Pan przed podjęciem kuracji?
Pierwszy podstawowy: OBŻARSTWO ! Jadło się wszystko, produkty nie były pełnowartościowe. Przede wszystkim jadłem produkty, które zawierały dość dużą ilość tłuszczu, nie było u mnie regularności w spożywanych posiłkach. Bardzo mało piłem wody.

Co Pan zmienił w swoim stylu życia?
Jadam regularnie, zdecydowanie mniejsze porcję, ponieważ widzę, że mój organizm tyle potrzebuje. Włączam aktywność fizyczną po pracy i co najważniejsze wiem, że jeśli w jeden dzień pozwolę sobie np. na grilla, to nic nie jest stracone, po prostu wracam do wcześniejszego odżywiania, a waga się utrzymuje.

Czy system cotygodniowych wizyt jest dla Pana wsparciem?
Wcześniej wydawało mi się, że nie ma wielkiej różnicy w wizytach raz w tygodniu, a raz w miesiącu. Przekonałem się jednak, że jeśli zrobię błąd w pierwszym tygodniu to bardzo szybko zostaje on wykryty i możemy go naprawić, dzięki temu waga spada zdecydowanie szybciej. Dodatkowo dochodzi wsparcie, które otrzymywałem od Pani dietetyk , więc nie było mowy o braku motywacji i rezygnacji z kuracji.

Co najbardziej zaskoczyło Pana podczas stosowania diety?
Jedzenie podczas kuracji było bardzo dobre, z większości przepisów korzystam cały czas. Wiele osób myśli, że DIETA=GŁODÓWKA, zdecydowanie się z tym nie zgadzam. Nie chodziłem głodny, miałem lepsze samopoczucie. W wywiadzie na początku kuracji wspominałem o produktach których nie lubię i one nie pojawiały się w diecie. Uważam, że kuracja była dostosowana do moich preferencji żywieniowych.

Co powiedziałby Pan osobie, która chce schudnąć, ale nie wie od czego zacząć?
Wystarczy zapisać się na pierwszą konsultację i przekonać się, że zmiana jest potrzebna i wyjdzie nam na dobre. Przy podjęciu kuracji najważniejsze są pierwsze 2 tygodnie do tego, żeby przyzwyczaić stopniowo organizm do innego stylu życia. Nie rezygnujcie po tygodniu stosowania diety, ponieważ kiedy zobaczycie pierwsze efekty, będziecie naprawdę zadowoleni, tak jak Ja!

Jeśli pragniesz zawalczyć o lepszą wersję siebie, zapraszamy do gabinetu Projekt Zdrowie Chrzanów, gdzie doświadczony Dietetyk pomoże osiągnąć wymarzone efekty. Oferujemy także możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji, na której dokonasz analizy składu ciała, a nasz specjalista zaproponuje odpowiednio dopasowaną kurację.

Odważ się na zmiany i zapisz się na bezpłatną konsultację z dietetykiem pod numerem telefonu: 790 618 333.

PROJEKT ZDROWIE - POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

ul. Garncarska 8
32-500 Chrzanów
Tel. +48 790 618 333
E-mail: chrzanow@projektzdrowie.info

 

Materiał promocyjny