Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

CZAS NA POLSKĘ! CZAS NA INWAŁD! KONKURS

02.07.2020 14:31 | 0 komentarzy | 1 799 odsłona | red

Park Miniatur „ŚWIAT MARZEŃ" to miejsce o niezwykłym charakterze, gdzie pomysłowo zaprojektowane alejki prowadzą do modeli przedstawiających najsławniejsze cuda architektoniczne świata i Polski.

0
CZAS NA POLSKĘ! CZAS NA INWAŁD! KONKURS
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Tegoroczną nowością jest największy w Europie odcinek Wielkiego Muru Chińskiego w skali 1:2, po którym zwiedzający będą mogli wybrać się na spacer oraz Egipt Spinning Coaster - kolejka rodzinna z wirującymi wagonikami.

Ponadto niezapomniane wrażenia zapewnią atrakcje lunaparkowe dla każdej grupy wiekowej. Przekraczając podwoje Warowni cofamy się w czasie do XV wieku. Grodu pilnują smoki, czające się w pomiędzy krętymi ścieżkami, a w osadzie animatorzy wprowadzą w arkana dawnych rzemiosł.

Wycieczka zaczarowaną ciuchcią do Rodzinnych Parków w Mini Zoo „KUCYK" to świetna atrakcja zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych. W parku zwierząt można zobaczyć gatunki zwierząt bardziej lub mniej znanych (szop pracz, małpki kapucynki, ostronosy, jeżozwierze, osiołki, strusie, kozy, baranki, itp.), w sezonie 2020 pojawiły się nowe zwierzęta: surykatki, sowa śnieżna. W Mini Zoo znajdują się także inne atrakcje: park tarasów widokowych, park zabaw, wioska przyrodniczo-leśna, przejażdżki konne dla dzieci. Nowością są także paleniska grillowe w różnym klimacie, to idealne miejsca na spotkanie z rodziną czy też ze znajomymi. Mini Zoo zaprasza także na noce w namiocie pod gwieździstym niebem z nieustannie palącym się ogniskiem.

Konkurs: do wygrania 5 dwuosobowych zaproszeń do Parku Miniatur, Warowni Inwałd, Mini Zoo Kucyk z przejazdem Ciuchcią . Wystarczy na adres promocja@przelom.pl do 15 lipca przesłać odpowiedź na pytania:
1. Jakie nowości pojawiły się w Parku Miniatur w Inwałdzie w sezonie 2020?
2. Jakie nowe zwierzęta pojawiły się w Mini Zoo w Inwałdzie już w sezonie 2020?

Zaproszenie obejmuje jednorazowe wejście do Parku Miniatur „Świat Marzeń", Warowni Inwałd oraz Mini Zoo Kucyk z przejazdem Ciuchcią do wykorzystania do 31 października 2020.

Pomocne informacje na: www.parkminiatur.com i www.agrokucyk.pl