Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

SWISSPOR poszukuje kandydatów do pracy

12.06.2020 00:00 | 0 komentarzy | 1 689 odsłona | red

Materiał promocyjny

czołowy europejski producent materiałów termo i hydroizolacji,
 poszukuje kandydatów na stanowisko
Pracownik produkcji / Operator wózka widłowego

0
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Miejsce pracy: Chrzanów

Opis stanowiska:
obsługa linii produkcyjnej
transport gotowych wyrobów na magazyn
kontrola jakościowa i ilościowa produkcji
przestrzeganie wewnętrznych procedur firmy

Szukamy Ciebie jeśli:
posiadasz uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi UDT
masz doświadczenie na podobnym stanowisku
jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
pracę w firmie międzynarodowej o ugruntowanej pozycji na rynku
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
przyjazną atmosferę pracy
fundusz socjalny
karta Multisport

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV  z wraz z listem motywacyjnym na adres:
email: rekrutacja@swisspor.pl

Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r .o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/.