Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Wybierajcie najpiękniejsze Małopolanki. Mamy silną reprezentację w tym konkursie (ZDJĘCIA)

14.06.2020 20:16 | 0 komentarzy | 8 580 odsłon | Alicja Molenda

Pięć dorosłych panien i dwie natolatki z naszego terenu znalazł się w półfinale konkursu Miss i Miss Nastolatek Małopolski 2020.

0
Wybierajcie najpiękniejsze Małopolanki. Mamy silną reprezentację w tym konkursie (ZDJĘCIA)
Taką koronę otrzymają najpiękniejsze Małopolanki
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Ponad 130 kandydatek z całego województwa startuje w dwóch kategoriach. O tytuł Miss Małopolski ubiega się 86 panien rocznika 1993-2001, natomiast o tytuł Miss Nastolatek Małopolski ubiega się 45 dziewczyn z rocznika 2002-2006.

Pod koniec czerwca na kandydatki czekają nagrania w studio fotograficznym na terenie Krakowa. Nagrane prezentacje wideo oraz zdjęcia zostaną przedstawione jury, które na ich podstawie wyłoni finalistki wrześniowej gali finałowej. Oczywiście osoby śledzące konkurs i kibicujące swoim faworytkom też będą je mogły zobaczyć, ponieważ materiały zostaną udostępnione w social mediach konkursu oraz przekazane partnerom medialnym - informuje Grzegorz Ostrowski, organizator konkursu.

Oprócz tradycyjnego głosowania jury kandydatki mogą uzyskać awans przez trwające głosowanie. Szczegóły głosowania można zobaczyć na profilu konkursu na Facebooku lub na stronie http://missmalopolski.pl/glosowanie-sms/. Dzięki temu głosowaniu po 2 kandydatki w każdej z kategorii otrzymają bezpośredni awans do finału bez względu na decyzję jury.

Dorosłe kandydatki:

Anna Kotlarska z Trzebini (32), Roksana Molendys z Ostrężnicy (48), Aleksandra Palka z Chrzanowa (54), Dalia Syrkosz z Libiąża (74), Laura Wojewoda z Alwerni (83)

Kandydatki w kategorii nastolatki:

Oliwia Łabuzek Chrzanów (222), Emilia Nowak Chrzanów (228)