Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Miss Małopolski 2020. Zgłoszenia rozpoczęte! Trzeba być panną

11.05.2020 15:38 | 0 komentarzy | 5 851 odsłon | Alicja Molenda

Jest już siedem kandydatek z naszego terenu. Wymagany wzrost +167 cm. Wiek od 14 do 27 lat.

0
Miss Małopolski 2020. Zgłoszenia rozpoczęte! Trzeba być panną
Korona Miss Małopolski czeka
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Konkurs prowadzony jest od 30 lat. Finał ogólnopolski odbywa się w telewizji Polsat, ogląda go ok. 4 milinow widzów.

Są już pierwsze kandydatki z ziemi chrzanowskiej. W kategorii dorosłych panien - 5, w kategorii nastolatek - 2. Czekamy na kolejne.

DOROSŁE KANDYDATKI Z ZIEMI CHRZANOWSKIEJ

Anna Kotlarska z Trzebini, Roksana Molendys z Ostrężnicy, Laura Wojewoda z Alwerni, Aleksandra Palka z Chrzanowa, Daria Syrokosz z Libiąża

NASTOLATKI KANDYDUJĄCE Z ZIEMI CHRZANOWSKIEJ

Oliwia Łabuzek z Chrzanowa, Emilia Nowak z Chrzanowa

(stan na 9 maja 2020)

 

Co trzeba wiedzieć o konkursie?

MISS MAŁOPOLSKI 2020 - to wydarzenie, które promuje piękno pod każdą postacią. Równie istotne są: wiedza, nauka, dobre wychowanie i rozpowszechnianie niezwykle bogatej kultury regionu. Dzięki temu konkurs wyznacza pewne trendy oraz pokazuje to, co najpiękniejsze i najlepsze w mijającym roku.

Tradycją konkursów regionalnych w ramach Miss Polski było, że regionalne Miss znaliśmy do końca maja każdego roku. Wydarzenia w Polsce i na świecie związane z pandemią koronawirusa zmusiły nas do zmiany planów organizacji konkursu, co spowodowało że nowe Miss i Miss Nastolatek Małopolski poznamy jesienią.

W 2020 roku na obecnym etapie do organizatora wpłynęło już ponad 400 zgłoszeń kandydatek do tytułu najpiękniejszej Małopolanki 2020 roku. W związku ze zmianą harmonogramu konkursu wszystkie kandydatki zainteresowane udziałem mogą jeszcze do końca maja wysłać swoje zgłoszenie.

Aby wziąć udział w konkursie kandydatki do tytułu najpiękniejszej mieszkanki naszego regionu powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie http://missmalopolski.pl/zostan-miss/.

Wymagania dla kandydatek:
- wiek 14 do 18 lat (roczniki 2002-2006) - do tytułu Miss Nastolatek
- wiek 19 do 27 lat (roczniki 1993-2001) - do tytułu Miss
- wzrost +167 cm
- stan cywilny panna
- obywatelstwo polskie

Półfinał Miss Małopolski planowany jest na przełomie czerwca i lipca, jednak ze względu na sytuację epidemiologiczną odbędzie się on w formie dotąd niespotykaną w konkursach miss. Z zachowaniem wszystkich standardów bezpieczeństwa i zadbaniem o zdrowie uczestniczek konkursu mamy w planach realizację w małych grupach nagrania prezentacji każdej z uczestniczek, a materiał wideo zostanie udostępniony w kanałach social media. Na podstawie nagrań jury wyłoni finalistki jesiennej gali finałowej, a osoby śledzące ich udział oraz osoby zainteresowane samym konkursem będą mogły zobaczyć w równych warunkach każdą z uczestniczek.


www: http://missmalopolski.pl
instagram: https://www.instagram.com/missmalopolski/
facebook: https://www.facebook.com/missmalopolskiofficial/

"Przełom" jest patronem medialnym konkursu.