Chrzanów
W majowy weekend będą specjalne kursy autobusów miejskich
Taką decyzje podjął Związek Komunalny Komunikacja Międzygminna w Chrzanowie
W uzgodnieniu z dyrekcją szpitala w Chrzanowie, ZKKM zdecydował, że 1, 2 i 3 maja uruchomi kursy specjalne, które pozwolą pracownikom dotrzeć do i z pracy w chrzanowskim szpitalu. Po drodze będą obsługiwane wszystkie przystanki.
Piątek, 1 maja
powrót po zmianie z 30 kwietnia od 18:00 do 6:00: linia 15 relacji Chrzanów Szpital - Dworzec ZKKM - Kroczymiech - Libiąż Janina - Jaworek - Zagórcze - Żarki
dojazd na godz. 6:00 i powrót po 18:00: linia 15 relacji Libiąż Janina - Kroczymiech - Sienna - Trzebińska - Chrzanów Valeo - Szpital
dojazd na godz. 6:00 i powrót po 18:00: linia 10/9 relacji Chrzanów Dworzec ZKKM - Luszowice - Podbuczyna - Siersza Stara Huta - Trzebinia Krze - Trzebinia Trzebionka - Chrzanów Valeo - Szpital - Chrzanów Trzebińska
dojazd na godz. 18:00 i powrót po 6:00: linia 9 relacji Trzebinia Os. Energetyków - Trzebinia Krze - Trzebinia Trzebionka - Trzebinia PKP - Szpital
dojazd na godz. 18:00 i powrót po 6:00: linia 15 relacji Libiąż Jowisz - Jaworek - Żarki - Płaza - Szpital - Dworzec ZKKM
sobota, 2 maja
dojazd na godz. 6:00 i powrót po 18:00: linia 15 relacji Libiąż Cmentarz - Janina - Kroczymiech - Sienna - Trzebińska - Chrzanów Valeo - Szpital
dojazd na godz. 6:00 i powrót po 18:00: linia 10/9 relacji Trzebinia Mały Rynek - Trzebionka - Krze - KWK Siersza - Liceum - Luszowice - Dworzec ZKKM - Valeo - Szpital
dojazd na godz. 18:00 i powrót po 6:00: linia 15 relacji Libiąż Janina - Kroczymiech - Sienna - Trzebińska - Szpita
dojazd na godz. 18:00 i powrót po 6:00: linia 10/9 relacji Psary - Młoszowa - Piła Kościelecka - Bolęcin - Szpital
niedziela, 3 maja
dojazd na godz. 6:00 i powrót po 18:00: linia 15 relacji Libiąż Janina - Kroczymiech - Sienna - Trzebińska - Valeo - Szpital
dojazd na godz. 6:00 i powrót po 18:00: linia 10/9 relacji Chrzanów Dworzec ZKKM - Luszowice - Siersza - Trzebinia Krze - Trzebinia Trzebionka - Chrzanów Valeo - Szpital
dojazd na godz. 18:00: linia 15 relacji Libiąż Jowisz - Libiąż Janina - Jaworek - Zagórcze - Żarki - Borowiec - Rospontowa - Szpital
Szczegółówe rozkłądy jazdy dostepne są na stronie internetowej ZKKM.
Nie są to rozkłady na każdą kolejną niedzielę, czy święto, ale tylko na wymienione dni. Ogłoszenie o całkowitym zawieszeniu realizacji, w niedziele i święta oraz 2 mają (sobota), miejskiego transportu zbiorowego organizowanego przez ZKKM, jest aktualne do odwołania.