Nie masz konta? Zarejestruj się

Powiat chrzanowski

Urodziwe dziewczęta z powiatu chrzanowskiego marzą o koronie Miss Małopolski

29.04.2020 16:00 | 3 komentarze | 9 498 odsłon | Marek Oratowski

Na casting w tegorocznej edycji wyborów Miss Małopolski Nastolatek i Miss Malopolski zgłosiły się też piękne mieszkanki ziemi chrzanowskiej.

3
Urodziwe dziewczęta z powiatu chrzanowskiego marzą o koronie Miss Małopolski
Uczestniczki konkursu. U góry od lewej Anna Kotlarska, Oliwia Łabuzek, Emilia Nowaki i Aleksandra Palka. Na dole od lewej Sandra Sokolińska, Dalia Syrokosz i Laura Wojewoda
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Kandydatki do tytułu Miss Małopolski Nastolatek i Miss Malopolski muszą mieć atrakcyjny wygląd, wiek od 14 do 27 lat, wzrost powyżej 167 cm oraz być bezdzietnymi pannami. Waunkiem jest też zamieszkanie lub pochodzenie z Małopolski. Urodziwe dziewcżęta mogły zgłaszać się do castingu online, by uczestniczyć w półfinale konkursu.

W gronie półfinalistek konkursu Miss Małopolski oraz Miss Małopolski Nastolatek nie brakuje kandydatek z ziemi chrzanowskiej. Każda z nich chciałaby pójść w ślady Mileny Sadowskiej z Babic, która w 2018 roku została wybrana najpiękniejszą Polką.

W półfinale startują 18-letnia Emilia Nowak z Chrzanowa, oraz 16-letnia Oliwia Łabuzek z Chrzanowa. Swoje zgłoszenia wysłały też 19-letnia Laura Wojewoda z Alwerni, 20-letnia libiążanka Dalia Syrokosz. 19-latka z Zagórza Sandra Sokolińska, 21-letnia chrzanowanka Aleksandra Palka, 21-letnia Roksana Molendys z Ostrężnicy oraz 27-letnia Anna Kotlarska z Trzebini. Sylwetki kandydatek są na bieżąco prezentowane tutaj.

Na razie nieznane są szczegóły dotyczące harmonogramu tegorocznych wyborów, których formuła musiała zostać zmieniona ze względu na pandemię.