Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

PANI BASIA SCHUDŁA 22 KG W PROJEKT ZDROWIE W CHRZANOWIE!

18.02.2020 12:44 | 0 komentarzy | 3 551 odsłony | red

Materiał promocyjny

To już kolejny raz, kiedy możemy się pochwalić niesamowitym efektem współpracy z naszym dietetykiem, Aleksandrą Stańczyk. Pani Basia w ciągu 4 miesięcy schudła 22 kilogramy. Ponadto ubyło jej 22 cm w pasie, 16 cm w biodrach, a jej wiek metaboliczny zmniejszył się o 22 lata!

0
PANI BASIA SCHUDŁA 22 KG W PROJEKT ZDROWIE W CHRZANOWIE!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zobaczcie, co nasza bohaterka mówi o przebiegu całej kuracji.

Co skłoniło Panią do umówienia się na wizytę do gabinetu Projekt Zdrowie w Chrzanowie?

Przede wszystkim otyłość i to bardzo duża, złe wyniki badań (cukier, cholesterol, ciśnienie, kwas moczowy - wszystkie w podniesionych wartościach). Poza tym złe samopoczucie, bóle kolan oraz ogólne zmęczenie i brak kondycji. A nade wszystko, własne odbicie w lustrze...

Czy od początku wierzyła Pani, że uda się odnieść sukces?

Szczerze mówiąc, to nie. Już nie raz w swoim życiu próbowałam różnych diet z marnym skutkiem i powracającym efektem jo-jo. Jednak tym razem byłam bardzo zdeterminowana. Postanowiłam zrobić wszystko, aby się w końcu udało. I udało się :)

Jak ocenia Pani system cotygodniowych spotkań z dietetykiem oraz zaproponowany plan żywieniowy?

Bardzo pozytywnie! Plan żywieniowy bardzo dobrze dobrany, wielka różnorodność potraw. Proponowane przez panią dietetyk dania są bardzo smaczne i przede wszystkim proste w przygotowaniu. Cotygodniowe spotkania i spadające kilogramy bardzo motywowały mnie do działania. Uważam, że to świetne rozwiązanie dla osób, które szybko się zniechęcają. W gabinecie pani Oli zawsze mogłam liczyć na super atmosferę oraz fachowe podejście.

Jak czuje się Pani w mniejszym rozmiarze?

Rewelacyjnie! W końcu mogę spojrzeć w lustro i nie przestraszyć się. To bardzo miłe uczucie, kiedy inni mówią do mnie: „Świetnie wyglądasz! Odmłodniałaś! Ubyło Ci lat!". Ja sama czuję się całkiem innym człowiekiem - dowartościowanym i podbudowanym.

Czy poleciałby Pani gabinet Projekt Zdrowie osobom, które chcą skutecznie pozbyć się nadprogramowych kilogramów?

Powiem krótko - oczywiście! W 100%.

Jeśli chcesz przywitać wiosnę lub lato w mniejszym rozmiarze, to właśnie teraz jest odpowiedni moment na to, aby zacząć działać! Już dzisiaj umów się na bezpłatną konsultację z naszym dietetykiem, który podczas wizyty w gabinecie przeprowadzi wywiad odnośnie obecnych nawyków żywieniowych, dokona analizy składu ciała wraz z omówieniem wyników oraz udzieli wskazówek, dotyczących zmiany nawyków żywieniowych na lepsze.

Zapisów można dokonywać, dzwoniąc pod numer telefonu 790-618-333 lub poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej www.chrzanow.projektzdrowie.info

POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE Projekt Zdrowie
32-500 Chrzanów
ul. Garncarska 8
tel. 790-618-333

 

Materiał promocyjny