Nie masz konta? Zarejestruj się

Trzebinia

Koncerty z live streamingiem. Nowy projekt muzyczny

17.02.2020 21:00 | 1 komentarz | 1 800 odsłona | Agnieszka Filipowicz

Stowarzyszenie Przyjaźni Miastu we współpracy z Trzebińskim Centrum Kultury chce promować lokalnych artystów w nowy sposób. Zaprasza na koncerty połączone z live streamingiem. Na pierwszy ogień - dziewczyny z zespołu Sauté już 21 lutego o godz. 21:30.

1
Koncerty z live streamingiem. Nowy projekt muzyczny
Zespół Saute
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Tego nie było wcześniej w Trzebini i w okolicy.

- Traktujemy to jako nowy rodzaj aktywności artystycznej i kulturalnej. Dzisiaj dysponujemy środkami technicznymi, o których młodzi artyści kilkanaście lat temu mogli tylko pomarzyć. Uważamy, że to fantastyczna możliwość zaprezentowania swojej twórczości, jeśli zespół nie ma repertuaru na pełnowymiarowy set - uważa Michał Mazurek z Trzebińskiego Centrum Kultury.

Nowy projekt ma stać się okazją do pokazania nietypowych projektów muzycznych, eksperymentów, kameralnych i subtelnych składów oraz innych form niesprawdzających się na dużych scenach.

Organizatorzy chcą, aby streaming tych koncertów dotarł szeroko do publiczności internetowej, głównie z powiatu chrzanowskiego. Adresatem są również muzycy i promotorzy. Kto wie, może z biegiem czasu światło dzienne ujrzy wiele ciekawych projektów muzycznych? Co sądzicie o tym projekcie?